Турчинов призначив в.о. Адміністрації Президента

Виконуючий обов'язки Президента України, голова Верховної Ради України Олександр Турчинов призначив Олега Рафальського виконувачем обов'язки глави Адміністрації Президента.

Про це йдеться у відповідному указі, текст якого розміщено на сайті в.о. Президента України.

"Відповідно до статті 112 Конституції України постановляю:

Заступнику Глави Адміністрації Президента України РАФАЛЬСЬКОМУ Олегу Олексійовичу тимчасово виконувати повноваження Глави Адміністрації Президента України", - написано в указі Турчинова.

Українська правда

Коментарі

Вельмишановний виконуючий обовязки президента Олександр Турчинов!
В цій не легкій ситуації в якій тепер знаходиться наша рідна земля лише надія на чудо Боже, на Божу ласку. Господь дає нам свою руку підтримки і допомоги,треба лише вчитися слухати Його,що Він нам каже.
Напевно ви дивилися як товариш янукович мав прес-конференцію на фоні чотирьох синьо-жовтих прапорів, прапорів тої держави,яку він практично знищив своєю і своїх прибічників зажерливістю.
Простий вихід,який логічно нас веде до зміни або вірніше до повернення нашого справжнього українського Жовто-Блакитного прапора,( прапора якого наш перший президент знехтував, боячись тої комуністичної влади, членом якої він був)
Жовтий або вірніше золотий колір-це колір наших золотий куполів церков на фоні блакитного, саме Блакитного неба.
Народ України,який памятає наш перший прапор Грушевського БЛАГАЄ ВАС ЗАХИСТИТИ УКРАЇНУ і ВЕСЬ УКРАЇНСЬКИЙ НАРІД його дійсним ЖОВТО-БЛАКИТНИМ ПРАПОРОМ!!!!!
СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!!!!! СЛАВА ГЕРОЯМ!!!! і СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.