Керівник західного "Правого сектору" Музичко: "Ми чтім Кримінально-процесуальний кодекс"

"Правий сектор" не порушує законодавство та дотримується норм Кримінально-процесуального кодексу.

Про це сьогодні, 26 лютого керівник "Правого сектору" Західного регіону Олександр Музичко повідомив під час засідання президії Рівненської облради.

На засіданні розглянути питання можливого мародерства в області та заходи їх недопущення.

- Зараз небезпечна ситуація, якою намагаються скористатися деякі люди. Діють браконьєри, вирубують ліс, незаконно видобувають бурштин. Тому треба протидія бандитським угрупуванням. Ми співпрацюємо з міліцією. Ми чтім Кримінально-процесуальний кодекс, - наголосив Олександр Музичко.

Коментарі

Наскільки вже деградувала міліція, якщо співробітничає з таким бандюгою.. Тьху..

Тупа нацистська наволоч. Бажаю, щоб ти здох довгою та болісною смертю.

Якщо нова влада не змусить тебе гнити на нарах довічно, то ми влаштуємо вищеописане.

Моє прізвище видно. Через таких, як ти, Україна облилась кров'ю. Я не побоюся вмерти, тільки б такі, як ти, не ходили по моїй землі.

Чому він до цих пір ходить з автоматом? Чому він їздить по підприємствам Рівненщини і майже рейдерськими захопленнями вимагає гроші з погрозою того що він знищить бізнес якщо не буде виконано ряд вимог? І до журналістів перевірте будь ласка хто брав штурмом під видом правого сектора будівлі СБУ та інші тієї ночі в Рівному...за інформацією яка в мене є з багатьох не повязаних між собою джерел це робили люди однієї з кримінальних постатей Рівного під керівництвом Музичка....навіщо захоплювати будівлю СБУ і палити документи та справи як це було в Тернополі і так як це можливо було в Рівному(невідомо які справи пропали).

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.