Мер Рівного має прозвітувати і розповісти про відставку

Президія Рівненської облради прийняла рішення звернутись до мера Рівного Володимира Хомка з вимогою прозвітуватись.

Керівник міста має зробити звіт про господарський стан Рівного. Інформацію про це також має підготувати міськвиконком.

Мер Рівного має прийти на Президію і розповісти про те, чи збирається він йти у відставку.

Ключові слова: 

Коментарі

А декларацію і прибутки ще одного затятого свободівця-Кривуна хтось покаже? А заодно нагадає історію виділення землі і будівництва хатинки з червоної цегли через забор від ОДА? Чи може це все нажите нєпосільним трудом???
Хоча....може в нас люстрація не на всіх поширюється.....

Вот ссылка на декларацию Бучинского.
Жалко его. Доходов нет. Живет за счет жены.
Давайте организуем фонд поддержки Бучинского?

Я сегодня где-то уже видел декларацию честного "свободоносителя" Бучинского. Судя по цифрам, живет, бедный, только за счет своей жены)))
Друзья-свободовцы, это вы называете честным политиком? Его предлагаете нам в керовники?

яник зі своїми халуями розікрав країну,почалася охота за відмами,а ті хто прийде до влади через місяць будуть товкти один одного і з новою енергіею красти,вспомните

І ще, новостворені розумники, майте на увазі, терпіти безчинства у власному місті ніхто не буде. Ні я ні мої побратими. Хочете перетворити місто на власну осаду? Тоді за зброю візьмемося вже ми. Для мене Рівне - це моя батьківщина, куди я повертався довгих 7 років. Батьківщина не продається і тим більше не дарується.

Шановні коментатори та інші блазні Осуховського та Бучинського.
Я багато чого побачив на своєму життєвому шляху. І Авган, і смерть. Себе навряд чи комусь дозволю образити. У цьому житті, принаймні. І нікому не дозволю рішати за мене. Ні депутатам, ні вам. У разі перевиборів мера обирати буду самостійно, як це робив завжди. А якщо міськрада вирішить щось там між собою "нарадити", до кожного з них прийду додому. Для задушевної розмови. Не сам. Таких як я, битих життям, у рівному є багато. Пам'ятайте про це, коли надумаєте щось там субі махінувати.

1. Капремонт доріг в місті вже третій рік проводить Департамент кап. будівництва та архітектури ОДА (Сідлецький Ю.Ю.), кум Берташа, проводить тендер та визначає переможців. Хомка, на скільки мені відомо, туда не допускали.
2. Заробітна плата вчителів це кошти з державного бюджету, які транзитом проходять через місто і жодної гривні ні витратити ні зекономити не можливо (захищена стаття). Казначейство робить всі проплати та контролює це.
3. Щодо отримання землі особисто Хомком фактів не памятаю, можливо помиляюсь.
4. У Хомка хороми це середній будинок для середнього бізнесмена. Мега коштів він не вартує. Його ціна висока через відносну вартість землі, на якій він збудований. Перевірте у ріелтерів.
На мою думку, Хомко як мер непоганий от тільки без своєї таердої позиції (яка часто змінюється на 180 градусів) і дуже боїться будь-якого керівника з ОДА або Києва.

Більше, ніж при Чайці вкрасти вже нікому не вдасться і дороги при ньому кращі не були... але на тобі: і алея для Чайки, і вокзал в його честь, і торговий центр... Парадокс... А де новий мер має брати гроші на дороги, на двори, на садочки...??? Буде все те саме... руїна...і у всьому будуть винні "папєрєднікі"...

Оце то вже параноя у Вас.... Смішно... дітей простудити, щоб карантин зробити... Це Ви, мабуть, такі "пасквілі" на замовлення пишете? Мені Хомко абсолютно байдужий, на щастя, жодного разу не доводилося звертатися в міську раду чи до нього особисто але, якщо взяти і відразу всіх змінити, то кого на їхнє місце, тим більше мера громада обирає і, перш за все в громади і потрібно запитати... Чи може твердолобого Сашу Білого на мера "революційним комітетом" поставити, так, як в Криму, зібралася купка дибілів і обрала мера Севастополя, громадянина РФ Чалого?... Революція не для того робиться, щоб спочатку все поламати, а потім не знати з чого починати...

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.