Рівненські студенти йдуть ганьбити президента НУВГП

Рівненські студенти вимагають звільнення нардепа, президента НУВГП Миколи Сороки.

Вони вважають, що Микола Сорока не має права очолювати рівненський ВНЗ, адже не підтримував євроінтеграцію України. До того ж, нардеп не голосував у Верховній Раді за припинення свавілля влади. Також студенти вимагають звільнення усіх керівників ВНЗ, тобто проректорів.

Так у Рівному розпочалась акція з вимогою позбавити Миколу Сороку звання "Почесного президента НУВГП".

 

Студенти мають вручити звернення до адміністрації НУВГП щодо Миколи Сороки.

Під час виступу перед студентами, які зібрались на майдані Незалежності активіст Святослав Клічук закликав їх бути відповідальними, сумлінно вчитись та не давати хабарі викладачам ВНЗ.

Також студенти хочуть самі вирішувати, хто стане новим ректором НУВГП, адже колишній керівник вишу Микола Корецький нещодавно звільнився.

Координатор студенського руху у Рівному Андрій Логащук заявив, що зараз студенти йдуть до головного корпусу НУВГП ганьбити Миколу Сороку.

Коментарі

Кафедра суспільних дисциплін - що там робить Пелех?? Як воно може очолювати таку важливу кафедру з своєю музпедівською освітою. Дипломи його перевірте.

МУЗЫКАНТ С ГАГМОШКОЙ ПОИГРАЛ НЕМНОЖКО. ОТ ДУШИ ВЕСЬ ВОДНЫЙ РАССМЕШИЛ. ПЕЛЕХ - в.о. ректора не позорте водний хай грає на ДУДЦІ

ПЕЛЕХА ГНАТИ!!!!! Та це ж перший підлабузько з музичною освітою. В нього весь язик у мозолях так Сороці і Корецькому підлизував. Це він людей обхаяв і повиганяв з посад. Гнати його від нас в шию. Люди добрі гоніть цих брехунів з нашого університету.

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=3816 - у списку депутатів навпроти його прізвища - відсутній.

Тут матеріал по близькій темі: http://www.rivnepost.rv.ua/lenta_msgshow.php?id=50136
НІчого не маю проти переліку вимог студентів... Відповідно, логічним виглядає і звязок з ганьбленням Керівника НУВГП. Разом з тим, що скажуть шановні студенти, щоб одночасно з перевірками вимог до НУВГП, здійснити незалежну перевірку (хоч і запрошеними з-за кордону експертами) рівня знань студентів? І відповідно - відрахувати тих з них, які не витягуватимуть мінімально необхідні критерії?

Революція це добре ,але як не голосував коли сам ініціював позачергову сесію ВР? Перевіряйте факти любі революціонери

Яцкова Миколу Васильовича - чесного і принципового на ректора !

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.