У Рівному для родин героїв Небесної сотні зібрали 171 тисячу гривень

У Рівному благодійники зібрали для родин загиблих понад 171 тисячу гривень. Їх вже передали родичам загиблих героїв Небесної сотні -  Георгія Арутюняна та Валерія Опанасюка.  Натомість батько Олександра Храпаченка від коштів відмовився та порадив спрамувати їх на лікування поранених. 

Як розповіла координатор активістів Любов Чичук, кошти у місті почали збирати одразу після початку трагінчих подій. А перші 26 тисяч гривень активісти зібрали буквально за годину на Рівненському майдані. Рівняни дуже активно долучаються до акції. Тому кошти для родин загиблих збиратимуть і надалі. Не залишились поза увагою і поранені майданівці. Для їх лікування активісти збирають гроші, з ними працюють психологи-волонтери, а багато рівнян взяли їх під опіку і приносять у лікарню домашню їжу. 

Кординують активісти і всіх охочих надати допомогу. Зараз до них звертаються мешканці інших міст України, країн Європи та США. 

Активісти звітують наступним чином про зібрану та передану готівку: 

- громадська активістка Юлія Щербяк зібрала 30089 грн.

- громадська організація «Карітас» зібрала 100 131 грн.

- спільно громадська організація «Карітас»  та громадська активістка Юлія Щербяк зібрали 21 435 грн.

- у прес-центрі Правого Сектору зібрано 500 грн.

- активістами ВО «Майдан» зібрано 19363 грн.

Зібрану суму розділили порівну на три частини та передали родинам загиблих Героїв Олександра Храпаченка, Валерія Опанасюка та Георгія Арутюняна.

Батько Олександра Храпаченка Володимир отриману допомогу передав на лікування постраждалим під час сутичок на Майдані у Києві.

У Рівненській області, крім, згаданих вище рівнян від запалення легенів загинув Іван Городнюк, родом з смт Березне. Він входив до 35 сотні Волинська Січ. Він дуже захворів після того, як його у мороз облили з водомета. У нього є рідна тітка, брат та батьки. За відомою нам інформацією, Іван зі своїм братом Вадимом Городнюком не спілкувався. Якщо хочете допомогти родині, рекомендуємо звертатися до його тітки. 

Наразі є підтверджена інформація про 86 загиблих Героїв, які входять до Небесної Сотні, повідомляє прес-служба «Правого Сектора» на Рівненщині.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.