Авакова просять залишити на Рівненщині харківського міліціонера. ОНОВЛЕНО

У розпорядженні сайту "ВСЕ" потрапив текст листа, який адресований новому керівнику Міністерства внутрішніх справ України.

Текст листа стосується нинішнього керівника УМВС в Рівненській області Дмитра Лазарєва.

Схоже керівники міста та області, разом з громадськими активістами та лідерами рівненського протесту хочуть залишити на Рівненщині Дмитра Лазарєва і бачать його керівником правоохоронців області.

"Виконуючому обов’язки міністра внутрішніх справ Арсену Авакову

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ГРОМАДИ РІВНЕНЩИНИ

Звертаємось до вас з надзвичайно важливого питання щодо забезпечення життєдіяльності Рівненської області та доносимо до вас нашу спільну позицію.

Дмитро Лазарєв був призначений керівником УМВС в Рівненській області менше, ніж за місяць до початку жорсткого протистояння на Рівненщині.

Попри те, що він виходець зі сходу України, він зумів швидко зорієнтуватись в ситуації. В критичний момент, відновлення народовладдя в приміщенні Рівненської облдержадміністрації, він проявив витримку, прагматизм та відповідальність достойні справжнього офіцера. Він повів себе як український офіцер, який ставить інтереси країни і громади, вище за владно-партійну кон’юнктуру. Саме позиція та професіоналізм Дмитра Лазарєва дозволили уникнути кровопролиття в найтяжчі моменти протистояння.

Попри вимоги «гарячих голів» у попередній владі зробити «зачистку», керівник правоохоронців Рівненщини зміг налагодити контакт із лідерами протесту на Рівненщині. Уникнути силових зіткнень та забезпечити порядок та спокій.

Рівненські правоохоронці постійно залишались у будівлі Рівненської облдержадміністрації, разом з активістами «Правого сектору», забезпечуючи порядок. Пізніше, саме позиція і вміння приймати зважені рішення дозволили забезпечити порядок у Рівному та області. В ті моменти, коли на вулицях почав піднімати голову кримінальний елемент та почали траплятись перші випадки мародерства, Дмитро Лазарєв зміг втримати ситуацію.

Було досягнуто домовленості з командирами Народної самооборони та загонами «Правого сектору» про спільне патрулювання. Так, тільки в Рівному кількість патрулів, які забезпечували порядок у місті (до яких входили правоохоронці і бійці Народної самооборони) було збільшено з чотирьох до двадцяти. Для забезпечення порядку на дорогах Рівненщини було запроваджено спільне патрулювання працівників ДАІ та активістів Автомайдану. На ключових дорожніх розв’язках облаштовано блокпости, на яких несли спільне чергування активісти Майдану та солдати Внутрішніх військ.

У найважчі для країни вцілому, та Рівненщини зокрема часи, керівник УМВС у Рівненській області проявив себе, як справжній офіцер, патріот та професіонал, який не порушує присягу, дану народу України. Дмитро Лазарєв, на власному прикладі показав, що навіть у наскрізь прогнилій правоохоронній системі можна залишатись чесним громадянином своєї країни.

Вимагаємо залишити Дмитра Лазарєва на посаді начальника УМВС в Рівненській області. Він рівновіддалений від всіх груп впливу в області і не раз демонстрував здатність забезпечити порядок та порозуміння на Рівненщині. Саме він став гарантом безпеки в Рівному та області.

1. Голова Рівненської облради Михайло Кириллов

2. Керівник загонів Самооборони, депутат Рівненської облради Віктор Кривун

3. Командир загонів "Правого сектору" в Західному регіоні Олександр Музичко

4. Командир загонів Народної самооборони Михайло Михайлов

5. Член Президії ВО  "Майдан" Андрій Логащук

6. Голова Рівненської організації УНА-УНСО Ярослав Гранітний

7. Лідер рівненського Євромайдану Віталій Примак

8. Керівник ГО "Рівненський громадський контроль" Дмитро Якимець

9. Керівник "Правого сектору" на Рівненщині Роман Коваль

10. Член Президії та депутат Рівненської обласної ради Роман Василишин".

Нагадаємо, Дмитра Лазарєва призначили керувником УМВС в Рівненській області напередодні початку силового протистояння в Києві та за кілька днів до штурму активістами Рівненської облдержадміністрації.

Дмитро Лазарєв родом із Харкова, як і нинішній керівник Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков.

Коментарі

Чому піднялась тема? Це важливо.

Олексій, виклади будь ласка, скан листа...бо в особистих розмовах третина "підписантів" стверджує, що нічого не підписували!!!

Перше питання- Лазарєв нікудишня людина, яка вже показала свою професійну неспроможність по наведенню елементарного правопорядку як в місті так і в області, варто потивитись на зека музичка, перед яким так званий начальник УМВС ходить на задніх лапках. Те що він швагро добкіна то це ще нічого, але при спілкуванні з працівниками міліції Харківщини я не почув про нього жодного доброго слова. Якщо ми не хочемо масового напливу наркотиків в регіон то ми повинні гнати його вже. Друге питання.- чому пан лазарєв наказав знищити всю документацію та архів в управлінні оперативно-технічних заходів УМВС? Що він хотів заховати? Третє,- місяць тому пан мельник руслан купив будинок за 190 тис. доларів? Їх потрібно всіх вигнати зі своїх посад. Лазарєв прийшов в область з посади першого заступника ГУБОЗ МВС України і саме він керував пресингом відносно тогож Авакова. Що ж це за люстрація така? Пан лаєарєв заявляє про надання приміщення правому сектору? Вже був такий григорій Петрович який віддав приміщення міського відділу на гробнику на потребу громади. Підіть та подивіться що там зараз. Те що нинішнє керівництво міліції неспроможне виконувати свої посадові обов"язки дає можливість таким як саша музичко залякувати людей та вимагати в них гроші. Досить бардаку в місті, необхідно повністю змінити керівництво УМВС та МРВ на людей які мають високу степінь довіри серед населення. А теперішньому керівництву просто не хочеться покидати теплі місця. СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ЗВІЛЬНИТИ НЕГАЙНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

На мою думку потрібно ввести залізне правило. Усіх керівників з команди Януковича не допускати до влади. Вони зараз просто перефарбувалися. А хто підписував лист і відправляв його - потрібно розібратися, чи це дійсно вони?

Кривошеєв, дай скан листа!!!

Мда...люди подивіться його не офіційну біографію в інтернеті...що він витворяв в Харкові(знайомий звідти підтвердив все що є в інтернеті і не тільки)...він просто по тихому злив Захарченка і Януковича і зараз щоб залишитись при владі підмазується...завжди ходив до народу з Мельником який як відомо примазувався до будь якої влади...БРЕД...Семенюк який заявляв що ДАІ не виконує злочинні накази далі продовжував певний період зупиняти авто на посту в Корці які їхали на Майдан...я особисто знаю що в ДАІ є такі офіцери які були на керівних посадах в обласному і вони були проти Януковича і їх за це відправили в запас а потім поновили на незначних посадах...обирайте з місцевих чесних офіцерів так як вони є в Рівному а не таких як Лазарев за якого різко погіршується ситуація по боротьбі із наркообігом і таких бізнесменів як Семенюк...

Керівник УМВС повинен бути вихідцем з нашого регіону, який тут жив і буде жити після служби, де живе його сім'я друзі родичі, тоді він себе буде вести як справжній офіцер, погони не вічно і коли їх зніме то щоб не боявся ходити по місту .

Нельзя его тут оставлять,за что боролись,опять на те же грабли,его вся биография пропитана криминалом

Ни в коем случае, ребята! Это родственник Добкина!!! Это просто развод!!!

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.