Президент рівненського НУВГП готовий піти з посади

Проректор рівненського НУВГП Юрій Пелех повідомив, що президент цього вишу, нардеп-регіонал Микола Сорока готовий піти з посади.

Про це Юрій Пелех повідомив під час студентської акції біля НУВГП.

За його словами, Микола Сорока також готовий оголосити вибори ректора вишу.

Саме цього вимагають сьогодні студенти, які зібрались на акцію. Вони вважають, що Микола Сорока не має права бути президентом вишу, бо не підтримував євроінтергацію України та не голосував у Верховній Раді за припинення свавілля влади під час протестів в Україні.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Кафедра суспільних дисциплін - що там робить Пелех?? Як воно може очолювати таку важливу кафедру з своєю музпедівською освітою. Дипломи його перевірте.

МУЗЫКАНТ С ГАГМОШКОЙ ПОИГРАЛ НЕМНОЖКО. ОТ ДУШИ ВЕСЬ ВОДНЫЙ РАССМЕШИЛ. ПЕЛЕХ - в.о. ректора не позорте водний хай грає на ДУДЦІ

Аня, я черговий раз від тебе в шоці!!! " Везе" ж сьогодні. Невже НІКОМУ не можна вірити? А з етикою і совістю все О"КЕЙ?

ПЕЛЕХА ГНАТИ!!!!! Та це ж перший підлабузько з музичною освітою. В нього весь язик у мозолях так Сороці і Корецькому підлизував. Це він людей обхаяв і повиганяв з посад. Гнати його від нас в шию. Люди добрі гоніть цих брехунів з нашого університету.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.