Керівництво рівненського НУВГП заявило про вибори нового ректора

Найближчими днями має відбутися конференція викладачів та керівників рівненського НУВГП.

Про це повідомила проректор вишу Світлана Левицька студентам, які прийшли під стіни першого корпусу НУВГП.

Під час конференції мають розглянути питання виборів нового ректора вишу та звільнення Миколи Сороки з посади президента НУВГП.

Світлана Левицька також заявила, що якщо буде необхідно вона сама напише заяву на звільнення.

Викладачі, які також захотіли виступити перед студентами сказали, що хочуть побачити звіт керівництва НУВГП про витрати 10-мільйонного бюджету закладу освіти.

Розглядати питання позбавлення Миколи Сороки звання президента має відбутись на конференції викладачів. Для цього необхідно скликати термінові збори колективу, де і вирішать це питання.

Також мають обрати делегатів, які представлятимуть викладачів на конференції.

Що ж стосується виборів нового ректора, то це питання ще має розглянути та затвердити Міносвіти, куди найближчим часом звернеться колектив НУВГП.

Під час виборів нового ректора мають бути присутні громадські активісти та журналісти.

Коментарі

Левицька, Пелех, Мельниченко - Повинні бути звільнені з ВУЗу і взагалі не повинні мати більше ніякого відношення до НУВГП. Це повинні бути персони нон-грата в НУВГП. Якщо цього не зробить Віктор Мошинський - його термін на посаді ректора буде не більший 3 місяців, а кредит довіри який (Ми) колектив надав йому буде відразу анульований. Бо це недопустимо залишати людей на посадах в НУВГП (бувших керівників), які відносились до колективу НУВГП ак до "Бидла", а вуз грабували і руйнували. Віктор Мошинський - повинен зрозуміти, що залишати таких персон у ВУЗі - це значить постійно отримувати проблеми оскільки ці персони захочуть реваншу! Все хороше, що вони зробили для ВУЗу Ми побачили. Досить! Ми хочемо нових обличь в Адміністрації та Ректораті НУВГП. У нас є достойні кандидати на ці посади!

ПЕЛЕХА ГНАТИ!!!!! Та це ж перший підлабузько з музичною освітою. В нього весь язик у мозолях так Сороці і Корецькому підлизував. Це він людей обхаяв і повиганяв з посад. Гнати його від нас в шию. Люди добрі гоніть цих брехунів з нашого університету.

Коли вже хтось зверне увагу на РДГУ?! Ректор при будь-яких властях завжди на плаву! Підтримує то одних, то інших, в залежності від політичної ситуації і керівництва зверху! На всіх керівних посадах древні пенсіонери, куми, брати, сусіди... Декани, завкафедрами, які своїми спеціальностями не відповідають посадам! Молоді туди не пробитися! І скільки їм ще треба?!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.