Рівненський "Правий сектор" не бив членів УНП

Прес-центр "Правого Сектору" Рівненщини надіслав лист-відповідь щодо заяви УНП про буцім-то побиття її членів представниками "Правого Сектору" в Рівному.

"У неділю пізно ввечері 5 молодиків, членів УНП, що випивали горілку в «кав’ярні» "Трек" в підвалі Народного Дому, де на першому поверсі розташований революційний штаб Правого Сектору та почали вести себе неадекватно, увірвавшись в окрему кімнатку де з товариством перебував Роман Коваль (співкоординатор Правого Сектора на Ріненщині), повчаючи старших людей життю.

Правий Сектор був змушений втрутитися ситуацію та припинили агресивні дії представників УНП, не вдаючися до сили, виключно добрим словом та влучною настановою. Стан сп’яніння молодиків може підтвердити голова Рівненської облради Михайло Кирилов, який приїхав розібратись в ситуації на скаргу нібити про побиття активістів УНП Правим Сектором.

Нагадуємо, що завдання Правого Сектору – підтримка миру та спокою в країні, регіоні, місті. Будь-яка політична сила чи будь-яке бандитське угруповання має знати, що Правий Сектор не допустить до порушень громадського порядку та створення ситуації, що загрожуватиме життю та здоров’ю людей.

Заява про побиття членів УНП – є свідомою провокацією та таких провокацій відбуватиметься ще багато. Сьогодні ПС - єдина сила, котра може і хоче докорінно змінити систему владу, а не лише ротувати кадри біля корита. Наша позиція - справжнє народовладдя, знищення хабарництва та корупції, люстрація чиновників, економічна незалежність регіонів. Це цікаво народу, це нецікаво політикам.

Вкотре нагадуємо, що в нас постійно та майже цілодобово працює прес-служба, яка завше надасть необхідні роз’яснення для журналістів. Тому просимо громадян, читаючи новини, що дискредитують ПС, в разі відсутності нашого коментаря вважати матеріал замовним", - йдеться у листі від "Правого сектору".

Коментарі

так, всі хто не погоджуються з думкою "Правого сектора"- провокатори, негідники, злочинці. До них скоро прийдуть "герої- визволителі" з сектора в масках та з бітами...А якщо і надалі не погоджуватимуться, то зайде сам вождь Бєлий з калашніковим. Коли вже мєнти засадять його назад на зону або хоча б в гори Чечні відправлять? і говорячи мовою сектора ЩО ТУТ НЕ ЗРОЗУМІЛО?!

Напевно мало бути смішно, якби не було так сумно... А що робив Коваль з товариство у окремій кімнаті, чому вони ховаються від народу в окремій кімнаті? Напевно інтелектульним розвитком займались... Чомусь саме після того як всі учасники конфліктної ситуації вже перебували на подвір"ї, Роман Коваль швидко зник з поля зору. Не представники УНП увірвалися до товариства Коваля, а саме згадане товариство підійшло до столу, за яким сиділи представники УНП й почали їм погрожувати та застосовувати силу... У заяві сказано, що члени УНП почали повчати старших, смішно панове... Наше морально-етичне виховання НЕ ДОЗВОЛИТЬ НАМ ПОВЧАТИ СТАРШИХ, однак розуміючи, що ситуація в місті критична й аморальність деяких так званих "лідерів", то швидше за все доведеться нам переступити через свої моральні принципи...

Хлопці, розберіться з термінологією. Працівники кафе-бару читають (http://rivne1.tv/Info/?id=32270): "Утриматись від реалізації спиртного заклади торгівлі міста члени виконкому вирішили попросити з 20 вечора до 10 ранку." В кафе-барі можна продавати спиртне? Можна, оскільки кафе-бар заклад ХАРЧУВАННЯ, а не торгівлі. Єдина умова - споживати спиртне можна тільки в кафе-барі, без винесення за поріг. ЩО ТУТ НЕ ЗРОЗУМІЛО?!

А що робив там Коваль з своею свитою, каву попивав? З якого часу в кав'ярнях продають спиртне?.. Чому досi ПС зi зброею чи це вже бандитське угрупування "Бiлого"? Скарги пiдприемств на ПС теж вiдносяться до провокацiйних заяв?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.