Депутат Рівненської облради: "Підтримаю Лазарєва за однієї умови"

Депутат Рівненської облради Віктор Кривун у своїй заяві зазначив, що не підписував заяву, у якій йдеться про підтримку начальника міліції Рівненщини Дмитра Лазарєва:

"ЗАЯВА

Депутата Рівненської обласної  Ради

Віктора Кривуна

Сьогодні було оприлюднено Відкритий лист громадськості Рівненщини до виконувача обов’язків міністра Внутрішніх справ України А.Авакова з проханням залишити очильником Рівненської міліції полковника Д.Лазарєва.

Офіційно заявляю, що я цей лист не підписував.

Довожу до відома громадськості, що сьогодні першочерговим завданням правоохоронних органів є проведення слідчо-оперативних дій з метою притягнення до кримінальної відповідальності колишніх найвищих посадових осіб Рівненської області.

І якщо з боку рівненської міліції будуть здійснені реальні кроки до реалізації цього, то я особисто зроблю все, щоб переконати громадськість Рівненщини аби залиши полковника Д.Лазарєва на посаді  начальника УМВС в Рівненській області."

26.02.2014 р.                                                                                             Віктор Кривун

Ключові слова: 

Коментарі

Гнати в шию цього Лазаря!!!
Думаєте, міністр-вбивця поставив сюди пару тижнів назад доброго і чесного громадянина, а не відданого скаженого пса януковича і режиму?
Люди, просніться!!!!

А як на рахунок притягнення до кримінальної відповідальності міліції? До тих перевертнів в погонах , що з невинних людей вибивали зізнання. Потрібно щоб люди йшли і писали заяви про всі незаконні затримання, щоб називали прізвища і посади. Організуйте будь-ласка! Ці виродкі неповинні залишатися на посадах.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.