Голова Рівненської облради звільняє працівників

Склад виконавчого апарату Рівненської обласної ради складатиме 35 осіб. Таке рішення сьогодні 26 лютого ухвалили члени Президії обласної ради. Наразі в апараті працюють 52 особи.

- Такої кількості працівників точно не потрібно, щоб дбати про область. До речі, у сусідів апарат менший. Це перші кроки до перезавантаження влади в області, якого хочу жителі Рівненщини, за яке ми всі стояли на Майдані, – зауважив голова обласної ради Михайло Кириллов. Про це повідомляє прес-служба Рівненської облради.

Ключові слова: 

Коментарі

А де прозорість у діях нової влади?
Чому немає додатка до прийнятого рішення?
http://oblrada.rv.ua/documents/presidium/index.php?SECTION_ID=158&ELEMEN...

З відки він виліз цей новоспечений голова облради і що такого зробив для нас рівняни????
А напевно це він кришує цього "д.....ла" Білого, він незробивши нічого вже звільняє людей, він вимагає від підприємців гроші (ніби то на благі наміри-хай свої віддасть).
І взагалі коли порядним людям дадуть змогу працювати та не думати про владу.

Дуже прикро, що, на жаль, на крові вбитих і поранених майданцівців повспливає зараз у владі всяке г....но - негідники, злодії, брехуни й пристосуванці. Люди! Не мовчіть!!! Бо одну банду буде замінено на іншу!!! Боротися - так до кінця!

схоже на те, що тут пишуть переважно ті, кого звільняють.

Допоки влада на місцях, в тому числі і звичайний апарат звичайної облради формуватимуть за принципом політичної доцільності, а не професійних характеристик, не буде нічого доброго і гідно в цій країні. А погрожувати працівникам, які не велими хочуть писати заяви на звільнення з порушенням трудового законодавства, що майдан прийде додому за заявою - це вельми непорядно для нової влади, як і зрештою для будь-кого. Різниця з "попєрєдніками" наразі зовсім не помітна.

Х..й, вам добавлять, а не зарплату. А цей розумний, буде сам робити рішення, вивіряти на предмет їх відповідності чинному законодавству (ой, про що я - який закон для них?), ксерити, розсилати і т.д. і т.п., якщо буде так далі керувати. Шановний пане Кирилов, у владі треба займатися не самолюбуванням і пустослів'ям, а реальними діями по покращенню життя людей, чого у Вашій діяльності і Ваших опричників поки-що чомусь не спостерігається. Напевно, винні "папєрєднікі."

В принципі, раз вже пішла така економія - можна і цих звільнити. Залишити тільки президію - більшість з О.Музичко наприклад - точно) - вме що потрібно - революціонери візьмуть на потреби революції самі (звісно - в бандитського уряду - не в воїх же). Транслювати засідання президії - можна в Інтернеті (знову ж економія). Юридичний аналіз не потрібно проводити (а навіщо - Майдан все підтримає схвально. Та й працювати на розвиток не потрібно - головне - щоб не крали, і коштів, які є зараз в області є - всім вистачить. А не вистачить - можна забрати в кого вони є. Раз в когось є кошти - значить зароблені. Раз зароблені - значить при злочинній владі. Все - круг замкнувся - можна відбирати....

Розвалити легше ніж побудувати. Ейфорія пройде - почнеться робота. Головне - це професіоналізм та досвід, гарячими лозунгами ситі не будемо. Або прийдеться їсти прапор.

Головне не кількість - а якість!!! Говорити - це одне , а робити інше. Подивимося які до роботи! Розмовами нас вже оранджі кормили - і що? При владі знову режим - тільки без головної Бджоли (судячи з призначень).

На цьому сайті можна лише схвальні відгуки)))))))))

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.