У Рівному через суд можуть закрити пекарню, через яку потруїлись люди

В Держсанепідслужбу області 19 лютого надійшло термінове повідомлення про випадки харчової токсикоінфекції.

Всього захворіло 8 осіб, з них 4 дітей, 7 хворих госпіталізовано в інфекційне відділення Сарненської ЦРЛ та 1 дитина в інфекційне відділення Острозької ЦРЛ. Стан хворих середньої важкості. Станом на 26 лютого у всіх хворих діагноз – сальмонельоз, - повідомляє ГУ Держсанепідслужби у Рівненській області.

Всі захворілі були на святкуванні дня народження в одному із кафе смт Степань Сарненського району.

При проведенні епідрозслідування спеціалістами Держсанепідслужби області встановлено, що причиною виникнення захворювання було вживання кондитерського виробу (торт), який був придбаний у міні-пекарні «Коровай» (м. Рівне, вул. Київська, 77).

Джерелом інфекції став носій сальмонели, який був виявлений серед працівників міні-пекарні. Забруднення кондитерського виробу виникло внаслідок порушення санітарно-протиепідемічного режиму, технологічного процесу при приготуванні виробів, недотримання правил особистої гігієни працівниками міні-пекарні "Коровай".

Спеціалістами Держсанепідслужби області проведено весь комплекс необхідних протиепідемічних заходів. Проведена заключна дезінфекція. Відсторонено від роботи 7 працівників міні-пекарні. Складено 2 штрафи.

Підготовлено припис Головного державного санітарного лікаря м. Рівне про тимчасову заборону виготовлення кремових виробів у міні-пекарні "Коровай". Направлений позов до Рівненського окружного адміністративного суду про повне зупинення виготовлення продукції міні-пекарнею «Коровай».

Головне управління Держсанепідслужби нагадує власникам закладів громадського харчування, підприємств, установ, організацій та громадянам, які виробляють, зберігають, транспортують чи реалізують харчові продукти про персональну відповідальність за безпекою харчових продуктів для здоров'я і життя населення та відповідність їх вимогам санітарних норм (стаття 17 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення»).

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.