У Рівному Микола Сорока більше не президент

Члени вченої ради НУВГП проголосували за висловлення недовіри президенту університету Миколі Сороці, який нещодавно написав заяву про звільнення від виконання обов’язків президента вишу. Таким чином одіозний екс-губернатор Рівненщини та народний депутат залишився без рівненського "президентства".

 

Сьогодні на засіданні вченої ради Національного університету водного господарства троє проректорів написали заяви про звільнення з посади проректора та вихід з вченої ради  викладачі Світлана Левицька, Юрій Пелех та Володимир Гавриш.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненський нардеп-регіонал більше не хоче бути президентом НУВГП

Вчена рада проголосувала за внесення на розгляд конференції трудового колективу питання про зміни Статуту університету, а також за позбавлення звання «Почесний професор» Василя Берташа, Миколи Сороки та Володимира Рибака.

Завтра має відбутись конференція трудового колективу, у якій візьмуть участь 360 делегатів. Їх мають обрати на самі викладачі. Також проректори мають подати фінансовий звіт за останній рік їх роботи.

Нагадаємо, вчора кілька тисяч студентів вимагали зміни керівництва університету та висловлення недовіри Миколі Сороці.

Ключові слова: 

Коментарі

Кафедра суспільних дисциплін - що там робить Пелех?? Як воно може очолювати таку важливу кафедру з своєю музпедівською освітою. Дипломи його перевірте.

МУЗЫКАНТ С ГАГМОШКОЙ ПОИГРАЛ НЕМНОЖКО. ОТ ДУШИ ВЕСЬ ВОДНЫЙ РАССМЕШИЛ. ПЕЛЕХ - в.о. ректора не позорте водний хай грає на ДУДЦІ

Приємно, що "учні НУВГП" такі обізнані у фінансовому стані університету (краще багатьох викладачів!). А от студенти чомусь згадують тільки про побори на вікна-двері-ремонти. Студенти НУВГП, вчіться в "учнів НУВГП" цінувати Миколу Петровича!

Микола Петрович людина яка пришла в НУВГП який мав "дірку" в бюджеті на 7 000 000 грн з бажанням "витягнути" цей заклад учебний з прірви.
Молодці студенти "Водніка" - вигнали одну з тих ключових особ які за останні 10 років прийшли в керівництво з реальним бажаннями зробити універистет кращим.

Вітаю, поставлять зараз нового підставного "гурина" і будуть розкрадати бюджет університету як це робили перед попереднім керівництвом.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.