Сироту рівненського героя Небесної сотні виховуватиме сестра

Прийомна донька героя Небесної сотні рівнянина Георгія Арутюняна не збирається віддавати чужим людям трирічну Ашхен. 

Про це Анна Адамчук повідомила сьогодні, 27 лютого під час прес-конференції.

- Мені дзвонять і пропонують удочерити Ашхен. Дзвінки часом мають навіть якийсь погрозливий тон. Люди кажуть, що мають гроші тому приїдуть і заберуть Ашхен. Таким чином маючи певний статус, вони хочуть вплинути на ситуація. Я заявляю на всю Україну, що не віддам Ашхен. У нас із нею одна мама, однак кров. Вона постійно зі мною. Ми із чоловіком будемо опікуватись нею і віддамо усю любов, яку я свого часу отримала від нашої мами, - розповіла Анна. Її чоловік - хрещений батько Ашхен.

Життям трирічної Ашхен, батько якої Георгій Арутюнян загинув 20 лютого від кулі снайпера опікуватимуться також вірменська діаспора України. 

У загиблого героя Небесної сотні також залишились ще дві доньки Калапсі та Регіна. Їм по 20 та 22 роки. Старша навчається у Києві та закінчує магістратуру. Менша навчається у Львові і незабаром отримає диплом бакалавра.

На ім'я Ашхен Арутюнян відкрито поточний рахунок в одному з державних банків України. З нього гроші будуть переводити на депозит, з якого вже повнолітня дівчина Ашхен зможе самостійно знімати гроші.

20 лютого у Києві снайпери застрелили трьох рівнян - 53-річного Георгія Арутюняна, 42-річного Валерія Опанасюка та 26-річного Олександра Храпаченка.

Прощатися з героями Небесної сотні у неділю, 23 лютого прийшли десятки тисяч людей. Поховали чоловіків на кладовищі "Молодіжне".

Також відкриті рахунки в іноземній валюті, аби люди з інших країн за бажанням могли допомогти маленькій Ашхен.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.