У захопленому парламенті Криму захотіли провести референдум

Президія Верховної Ради АРК заявляє про намір оголосити референдум по Республіці Крим. Про цей Кримському інформаційному агентству повідомила прес-секретар Голови Верховної Ради АРК Оксана Корнійчук.

"Україна скочується до цілковитого хаосу, анархії й економічної катастрофи. У цих умовах Верховна Рада АРК як вищий представницький орган влади в АРК, спираючись на волевиявлення, що обрали його кримчан, ухвалює на себе всю відповідальність за долю Криму", - сказано в заяві.

"Дотримуючись основних канонів демократії, президія кримського парламенту вважає єдиним можливим шляхом виходу з ситуації, що склалася, застосування принципів прямого народовладдя. Переконані, що тільки проведення загальнокримського референдуму з питання вдосконалення статусу автономії й розширення її повноважень дозволить кримчанам самим без зовнішнього тиску й диктату визначити майбутнє автономії", – говориться в обігу.

Також Президія звернулася до депутатів Верховної Ради АРК незалежно від національності й політичної приналежності із закликом виявити готовність пожертвувати особистими амбіціями заради прийняття доленосних для всіх жителів півострова рішень. "Кримчани, у результаті неконституційного захоплення влади в Україні радикальними націоналістами за підтримки збройних бандформувань мир і спокій у Криму поставлений під загрозу", - сказано в заяві.

"Учорашнє зіткнення в будинку кримського парламенту, яке призвело до кровопролиття й людським жертв – це результат розгулу політичного екстремізму й насильства, що захлиснув країну.", - сказано в заяві. Як відомо, у четвер у Крим приїхало багато депутатів Російської Держдуми.

http://expres.ua/

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.