Завтра у Рівному Правий сектор зустрінеться з громадськістю

28 лютого  о 11.00, в приміщенні Будинку Вчених відбудеться круглий стіл щодо оприлюдненого сьогодні звернення до "Правого Сектору".

Всі громадські діячі та журналісти, які підтримали звернення зможуть особисто висловити свої думки куратору "Правого Сектору" Західної України Олександру Музичку, лідером Правого Сектору в Рівненській області Романом Ковалем та керівником силового блоку Правого Сектору на Рівненщині  Ярославом  Гранітним.

Всі бажаючі висловлять свою точку зору та отримають відповіді на всі запитання. 
"Правий Сектор" відкритий для громадськості та відповість на всі запитання. про це повідомляє прес-служба Правого сектору.
 

Ключові слова: 

Коментарі

Якщо сьогодні не буде правової оцінки від дій пана Музички в прокуратурі, то вже 1 березня на сході відбудуться заходи про визнання влади такої незаконною, тому що бандюки повинні сидіти! Музичку до тюрми! підтримайте

Я так бачу народ думає що вони такі важні, що їхні персони зацікавлять нову владу? Розчарую, ви себе переоцінюєте, навряд чи хтось до вас прийде крім сусіда знизу, якого ви затоплюватимите.

Люди добрые,кто правит нашим городом,это же полный беспредел... неужели это та свобода, за которую погибали люди??? Музичко-это наш правитель???сейчас город от него живёт в страхе... это наш выбор? Страшно по улицам ходить. Если он себе позволяет вот так с прокурором, подумайте что онможет себе позволить с простым человеком... а этим человеком может оказаться любой из нас. С этим нужно что-то делать... Он-не майдан,не тот майдан на котором стояли честные люди,боровшиеся за мир и свободу в стране.

Шановні рівняни, чому Ви дивуєтесь, поп гапон(Коваль), Білий і Петрушин, поки гинули люди на майдані тиждень водили покругу людей і всі аплодували героям , наші журналісти у всіх виданнях і телеканалах, наввипередки прославляли цих революціонерів, я так розумію це представники нової влади, яка заведе нас в Європу?

Завдяки ПС в особі Музичка прогриміли на весь світ.....!!! Оце лице "нової влади" !!! Жах і позор!!! Українці ми громадяни які тут живемо і наші діти заслуговуємо на краще !!!

Громада має свою точку зору? Невже? А ви, часом, не забули, що правий той у кого калаш. А у вас є АК? Тожбо! Іронія долі(((

Ага... а як щось не сподобається музичку- то тікайте всі хто куди бачить ...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.