Аваков прокоментував побиття рівненського прокурора керівником західного "Правого сектору"

Міністра внутрішніх справ Арсен Аваков прокоментував побиття прокурора Рівного району керівником "Правого сектору" Західного регіону Олександром Музичком.

По поводу "художеств" Музичко (Саши Белого) в прокуратуре, видео с которым увидел в фб сегодня.

100% скотство и даже больше. И это не гипертрофированное проявление поиска справедливости. Это 100% диверсия против веры людей в возможный порядок. Такая безобразная развязность и хамское небрежение к человеку – бОльшее предательство Майдана, чем может казаться..
Насколько знаю, прокуратура реагирует. Если увижу, что это не так - отреагирую я", - написав у Фейсбук Арсен Аваков.

Олександр Музичко 27 лютого під час зустрічі з прокурором Рівненського району Андрієм Таргонієм вимагав пояснень щодо причини не відкриття кримінального провадження по факту вбивства жінки в селі Ставки.

Підозрюваного у вбивсті жінки затримали, він зізнався і перебуває під вартою, однак офіційно кримінального провадження ще нема є. Під час розмови Олександр Музико потягав прокурора за краватку і дав запотиличник. В адресу прокурора також прозвучало багато нецензурної лексики.

Коментарі

Арсен чому ви не приймаєте міри по розірванню договору оренди адже після цього путін повинен забратися і задуматися хоча думати він невміє він же порушив умови договору по декількох пунктах що ми чекаємо треба звертатися до НАТО

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.