У Рівному відбувся перший шкільний турнір геймерів

27 лютого у  відділі обслуговування дітей середнього та старшого шкільного віку Рівненської обласної бібліотеки для дітей відбувся турнір дитячих спортивних ігор (сноуборд, лижі, волейбол) з використанням сучасних консолей «Nintendo Wii» при безкоштовному Клубі сімейного дозвілля  „Нінтешк@”. Це перший турнір в Рівненський області.

Турнір проходив серед учнів  4-х, 6-х, 8-х, 9-х класів загальноосвітніх шкіл м. Рівне. Було сформовано три команди: «Смішні дракони», «Адреналін», «Живчики».

Діти вміло проявили свою майстерність, рухливість, кмітливість та завзято змагались за перемогу.

За підсумками турніру перше місце здобула команда «Живчики», друге місце - «Адреналін» і третє місце  - команда «Смішні дракони», - повідомили з Рівненської обласної бібліотеки для молоді.

Всі учасники гри були нагородженні солодкими подарунками.

- Грати в ігри з використанням консолей «Nintendo Wii – це дуже цікаво та захоплююче, - зазначив Іван Петров, учень 9–В класу, ЗОШ № 18.

Своїми враженнями також поділився Микола Усовський, учень 8-Р класу, ЗОШ№ 18 поділився своїми враженнями:

- Я із задоволенням відвідую клуб «Нінтешк@», там класна енергетика і подобається відчувати себе олімпійцем. Я у житті полюбляю грати у волейбол, бокс і саме такі сучасні ігри консолями дають мені змогу покращити свої спортивні навички.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.