Рівненський Правий сектор спростував інформацію про співпрацю з криміналітетом

Представники рівненського Правого сектору не співпрацюють з криміналітетом. Про це під час прес-конференції, яка наразі триває заявив керівник Правого сектору Рівного Роман Коваль.

За його словами, Правий сектор зустрічався  з деякими представниками криміналітету, щоб попередити їх, що у випадку вчинення ними злочинів, мародерств, Правий сектор готовий братися за зброю. Тим часом, як зазначив Роман Коваль, ця інформація була перекручена. 

У свою чергу керівник Західно-українського Правого сектору Олександр Музичко додав, що Правий сектор ніяких зв'язків з криміналітетом не мав, не має і нематиме. А хто займатиметься бандитизмом та мародерстворм буде покареним.

Ключові слова: 

Коментарі

відео Білого з прокурором не прикрашає ім'я Правого Сектору!

А чому вони не розповідають як у підприємців Рівного та області вимагають по 50 000 гривень ніби то на потреби Євромайдану.... Говорять про корупцію, а весь бурштин пробують під себе підгребсти, якщо не хочеш на них працювати то палять всю апаратуру, бють людей... Оце влада прийшла... Оце шана Небесній сотні

Що тітушки, що Саша Бєлий. Що там бандюки і бидло, що тут таке саме. А влада боїться і нічого зробити не може, що в Рівному, що в Криму.

А Музичко не кримінальний авторитет у Рівному...Він же сам займається бандитизмом. 3.14здец просто... А так заявляє, що він "білий і пухнастий".

Це точно! А наркоту як Музичко привіз з Чечні чого не розповідає???

та вони ж самі бандюки-сором всьому майдану і нашому місту!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.