У Рівному оприлюднили список "людей Януковича"

На майдані Незалежності оприлюднили список "людей Януковича", тобто тих, кого призначив Віктор Янукович за час свого президентства. А також підписали знизу слово "люстрація".

Ключові слова: 

Коментарі

Добре. Не будим никаво трогать. Домовились. Тількі Сирожку Падолина та Хмилецького на Майдані відшмигати кнутом. І не трогать.

МАРАЗМ НЕПЕРЕМОЖНИЙ!!! Тепер питання відплати за особисті образи взагалі відпало. Хто де кого коли не задовольнив, навіть якщо і на законних підставах, то нате вам привід - ЛЮСТРАЦІЯ!! Давайте попутно і всіх лікарів та педагогів на ланцюг та на майдан. А що, теж хабарі беруть не слабо. Чи може вже увімкнемо здоровий глузд та будемо будувати державу цивілізованими методами, а не за принципом хто не з нами, той проти нас. А то якась "Демократія" у нас получається специфічна, більше на диктатуру схожа.Чи може за те і боремось?!!

В Грудні Сережка Подолін отримуе новенький шкіряний квіток Партии ригіонів !! Приходить до дому і під стакан віскі розглядуе його з жинкою. А в цей час на його портвзноси везуть титушок на Майдан. Вбивати НАС ! !

Германа Калитюка таргуна ПАДЛОліна хмилецького ! На ГІЛЯКУ !

А чо все забыли о двух главных мразях города-Герман и Калытюк?!!!!!

Поки одні зловтішаються і складають списки "ворогів народу",
інші, відчуваючи відповідальність, організовують територіальні громади.

Може пора вже повернутися до тями і взятися за розум?

Ваші коментарі по люстрації можете залишати на ФБ - www.facebook.com/lyustra Надавайте факти, пропонуйте на посади.

Торгун вже зригнув з міста. Треба ловить Подоліна та Хмилецького, кажуть шо лижи намилюють

А судді хто? Перш ніж судити когось, подумай, а що ти зробив хоча б для себе та своєї сім`ї. Треба максимально з користю використати розум, досвід, організаторські та господарські якості людей, які змогли з нуля створити та запустити власні бізнес проекти. А чи зможуть люди, які не взмозі забезпечити себе і свою родину, розбудувати і накормити цілу країну? Давайте не будемо повторювати помилки минулого. Кожен має займатись своєю справою, а досвід, коли кухарки керували країною у нас уже є. Нічого доброго з цього не вийшло.

легше всього паскудить людей які щось в житті самі досягли в очі їм скать слабо

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.