Музичко заявив, що не дасть себе арештувати

На засіданні президії Рівненської обласної ради лідер "Правого сектору" в Західній Україні Олександр Музичко, зауважив, що не довзволить міністру МВС Арсену Авакову заарештувати його. Нагадаємо, що очільника МВС обурив вчорашній інцидент за участю Музичка в районній прокуратурі Рівного, який показали всі українські ЗМІ. 

- Я сьогодні мав їхати до столиці на засідання проводу УНА, однак джерела повідомили, що мене збираються арештувати. Я не доволю цього зробити, для цього оголосив мобілізацію усіх загонів "Правого сектору". Хай міліція арештовує вбивць майдану та вирішує ситуацію в Криму, - зауважив Музичко. 

За цим зверенням президія обласної ради ухвалила зверення до міністра МВС з вимогою не допустити протистояння з "Правим сектором" та не нагнітати ситуацію в області. Відповідно до вирішення цього питання залучили очільника обласного управління МВС та СБУ. Зайнявся вирішенням проблеми і голова обласної ради Михайло Кириллов. 

Ключові слова: 

Коментарі

Із-за Саш Бєлих, а їх є достатньо в областях (він такий не один) здобутки Майдану будуть знівельовані. Той хто сумнівався у підтримці Майдану (Крим, Донецьк, Луганськ та ін.) після такого візьме вила і піде боронити край від "бандерівців". Нам треба здобувати друзів та прихильників, а не ворогів. Люди зі здоровим глуздом після такого повернуться спиною до революції, а на силу дадуть відповідь силою. І що тоді? За що загинули діти? Для того щоб криміналітет з Майдану влаштовував свій БЕЗПРИДЄЛ

Що ж, дочекались! «Борець Майдану» човпе народ! А може Сашко – таємний агент пана Клюєва? Щось дуже підозріло, неначе рояль в кущах, в районній прокуратурі десь взявся оператор, який знімав увесь цей бруд! Чи не переслідує Саша Білий протилежні цілі тим, які так запекло відстоює? Чи не має він на меті внести смуту і розкол в Україну, а не мир і спокій? В Криму вже народ каже, що краще російські солдати, ніж «бандеровці». Треба над цим задуматись!!!

Хай міліція арештовує вбивць майдану та вирішує ситуацію в Криму

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.