"Правий сектор" заблокував частину Рівного для захисту Музичка

Хлопці з битами з "Правого сектору" заблокували одну з центральних доріг Рівного.

Зокрема, перекрита дорога від перехрестя вулиць С. Петлюри-Соборної, що біля ТЦ "Злата Плаза" і до пам'ятника загиблим Чорнобильцям.

Як пояснили у рівненському "Правому секторі", така мобілізація пов'язана з тим, що поступила інформація, що керівника Західно-українського Правого сектора Олександра Музичка хочуть арештувати. Відтак вони вирішили перекрити вулицю біля Народного дому, щоб у разі чого не допустити цього. 

Коментарі

Як би не було прикро, як не шкода, але стає зрозуміле те, що на місцевому рівні правоохоронці нічого з цією чумою не зроблять. Просто бояться хлопці, банально, но факт. Це стосується і відомого рівнянам, і не тільки, випадку з обстріляним з АК білоруса. Чому той, хто це зробив не під вартою? Там взагалі нічого не порушували. Наче, як нічого і не було. А хто зна скільки такого лайна ще буде. В Києві не до нас, бо там, з зрозумілих причин, пріорітетніше Крим. І що робити, куди звертатися?

a это правда что его именем в Чечне улица названа?

Епрст. Люди, что это творится? Чем вообще занимается милиция? Тупое жирное чудо творит чудеса, а все его еще защищают. И это в спокойном городе Ровно...просто жесть. Обидно за страну...

Єдина надія: не зупинятися на пів дорозі. Писати зверення, заяви, згуртовувати громаду проти подібних діянь. Ця бандота щоразу буде хотіти щось нове. Рівне, відносно,спокійне містечко, не повинне перетворитися нв оплот криміналітету. Закликаю правооохоронні органи, не закривати очі.

Не зрозумів, а чому люди Правого Сетору його вийшли захищати? Він же все робить для людей-де його прихильники? Де взагалі Дмитро Ярош,чому він не коментує що роблять його люди? Вони ж за народний суд, тому хай його народ і судить на Майдані.

Люди добрі, та цього Музичка взагалі треба ізолювати від людей. Це хвора людина. Паплюжить честь українця. І не дивно тепер - чому до нас таке відношення. Тепер буде що москві кричати. Не тільки писати - наследники бандери

рано ще шини прибирати

зачем комент удалять, модератор? тоже свидомий?

Що вони захочуть завра заблокувати?
Європа починається з нас? З вас? Чи з кого? В місті був страйк, позносили шин, так заберіть після себе, лежать вже другий тиждень... чи жінка прибиральниця буде носити?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.