У конкурсі "Щастя на двох!" рівняни розповіли про "щастя на трьох"

У фотоконкурсі "Щастя  на двох!" учасники зазвичай розповідають свої романтичні історії із подорожей. Сьогодні ж до конкурсу долучилася сім'я Казміруків, яка розповіла свою історію кохання та її продовження - маленьку донечку Анжеліку. У листі до редакції Ірина Казмірук зазначила, що їхня молода родина любить подорожувати мальовничими куточками України. Нещодавно для Ірина та Івана лелека приніс крихітку, яка також разом із батьками стала маленькою туристкою.

Фото із подорожі. Ірина та Іван. Крим. 2013 рік.

- Доброго дня шановна редакція! Ось вирішили і ми поділитись своєю світлиною із подорожі. Дуже любимо відпочивати на теренах України, відвідувати визначні місця Києва, Львова,замки Дубно та Корця, відпочивати у Криму і Карпатах. Зараз дні минають у нашій сім'ї швидкоплинно, адже у нас з'явилась донечка Анжелічка. Нашу малютку, ми поки беремо у подорожі лише по Україні, проте коли вона підросте обов'язково побачить всю красу нашої планети, - пише редакції Ірина Казмірук.

Нагадаємо, фотоконкурс "Щастя на двох!" організовує туристична агенція "Каравела". А де відпочивали Ви? Загляньте до сімейного фотоальбому та швиденько надсилайте світлини на адресу: vserivne@gmail.com.

УМОВИ КОНКУРСУ ТУТ

Всі хто надішле фотографії автоматично стають учасниками конкурсу. Усі знімки учасників розміщені у конкурсному альбомі "Щастя на двох!".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.