Викладачів рівненського НУВГП змушують голосувати за людину Сороки?

Виконуючим обов`язки ректора НУВГП може стати проректор Юрій Пелех. Його називають людиною Миколи Сороки. Дехто з громадських активістів та викладачів не офіційно говорити про те, що працівників вишу змушують проголосувати саме цю його кандидатуру. Нібито, застосовують погрози звільнення та обіцяють якість вигоди.

Сьогодні, 28 лютого викладачі НУВГП можуть обрати кандидата на посаду виконуючого обов'язки ректора.

Нині у першому корпусі університету тривають збори викладачів та керівництва вишу. Присутні також представники від студентів та громадськості.

Серед питань порядку деного і оголошення недовіри Миколі Сороці. Нагадаємо, що 21 лютого він написав заяву з проханням звільнити його від обов'язків президента НУВГП та звільнився з посади завкафедри.

Деякі представники керівництва говорять про те, що не варто обирати кандидата на виконуючого обов'язки сьогодні, адже працівники мали недостатньо часу на обговорення цього питання.  Натомість представники студентів та активісти наполягають на вирішення цього питання саме сьогодні, аби не було часу на проведення якихось таємних домовленостей.

Ключові слова: 

Коментарі

Кафедра суспільних дисциплін - що там робить Пелех?? Як воно може очолювати таку важливу кафедру з своєю музпедівською освітою. Дипломи його перевірте.

МУЗЫКАНТ С ГАГМОШКОЙ ПОИГРАЛ НЕМНОЖКО. ОТ ДУШИ ВЕСЬ ВОДНЫЙ РАССМЕШИЛ. ПЕЛЕХ - в.о. ректора не позорте водний хай грає на ДУДЦІ

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.