Генпрокуратура займеться активістом "Правого сектору"

Генеральна прокуратура нагадує українцям, що "закон має бути одним для всіх" і закликає остудити гарячі голови. Про це у п'ятницю повідомляє прес-служба ГПУ.
"Органи прокуратури вживають рішучі заходи до повернення України у правове поле. Силове протистояння закінчилося, і суспільство отримало прокуратуру народної довіри – Закон має бути одним для всіх", - сказано в повідомленні.
"На порушення закону Генеральна прокуратура жорстко реагуватиме, незважаючи на те, хто їх вчинив", - наголосила в ГПУ.
У ГПУ вважають неприпустимим випадок, який мав місце 27 лютого у прокуратурі Рівненського району.
Тоді до приміщення прокуратури прибула група громадян на чолі з координатором громадського руху "Правий сектор" у Західній Україні Олександром Музичком.
Він висловлював брутальні погрози та застосовував до працівника прокуратури грубу фізичну силу.
"В діях Музичка вбачаються ознаки складу злочину, передбаченого ч. 2 ст. 345 КК України, а саме, умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу побоїв", - сказано в повідомленні.
За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження.
"Ми наголошуємо, що Генеральною прокуратурою України і надалі вживатимуться адекватні заходи для забезпечення безпеки життя і праці співробітників органів прокуратури", - резюмується в повідомленні.
Як відомо, 24 лютого Верховна Рада призначила на посаду генерального прокурора України "свободівця" Олега Махніцького.
Українська правда

Ключові слова: 

Коментарі

А то что прокурор четверо суток препятствовал аресту убийцы женщины, принуждая сотрудников милиции получить то характеристику из сельсовета на убийцу то справку о его благосостоянии это не преступление, правельно преступление заставить выполнять прокуратуру и компанию свои обязаности согласно УК и КПК - да здраствует новая власть!

Його дії діаметрально протилежні тому, за що він бореться. Він позиціонує себе як борця за Україну, а сам підриває її авторитет як всередині так і ззовні. Має себе за такого собі Царка, і веде себе як в тій приказці "Сила є - розуму не треба". Бідна наша Україна, як мати таких захисників, то й ворогів не треба!

надіюсь з ним розберуться, а то по вулицях ходити страшно, мало що в голову може стукнути такій людині!!!! доречі цікава інфа http://www.streetmob.org/nazi/category/13120

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.