У Рівному створено "Люстраційний комітет Рівненської області"

У п’ятницю, 28 лютого 2014 року було утворене Неполітичне громадське об’єднання «Люстраційний комітет Рівненської області». До складу об’єднання увійшли представники близько 50-ти громадських організацій і об’єднань Рівненщини та окремі громадяни.

У заяві комітету окреслювалися основні напрямки діяльності:

"Ми, учасники об’єднання, на загальних зборах шляхом відкритого голосування ухвалили, що неполітичне громадське об’єднання «Люстраційний комітет в Рівненській області» не бере на себе повноважень безпосередньо з проведення люстрації тих чи інших посадових осіб.

Усвідомлюючи свою відповідальність за долю держави і необхідність діяти виключно у правовому полі, ми об’єдналися, щоб напрацювати конкретні пропозиції до законопроекту «Про проведення люстрації в Україні», який має бути ухвалений Верховною Радою України та вимагати від Верховної Ради України прийняття відповідного закону. Зокрема, визначити суб’єкти, об’єкти і критерії люстрації, а також терміни її проведення.

Водночас, представляючи значну активну частину громади Рівненщини, ми прагнемо сприяти оприлюдненню, поширенню та передачі до відповідних компетентних органів інформації про зловживання і незаконні дії з боку посадових осіб Рівненської області усіх рівнів.

Неполітичне громадське об’єднання «Люстраційний комітет Рівненської області» наголошує, що є відкритою громадською ініціативою, до якої можуть долучатися інші громадські організації та громадяни. Усі рішення «Люстраційного комітету в Рівненській області» ухвалюються колегіально, шляхом відкритого голосування простою більшістю, у присутності представників засобів масової інформації та із веденням протоколу.

Неполітичне громадське об’єднання «Люстраційний комітет Рівненської області» має право робити від свого імені публічні заяви, які ухвалюються на засіданнях «Комітету» шляхом відкритого голосування".

Наразі неполітичне громадське об’єднання «Люстраційний комітет в Рівненській області» має зареєстровану електронну адресу: laystracey@gmail.com. Незабаром також з’явиться номер телефону та власна сторінка у  мережі Facebook.

Чергове засідання комітету заплановане на вівторок, 4 березня, 10.00. Місце проведення – м.Рівне. м-н Просвіти, 1, каб.201.

Коментарі

Щоб проводити люстрацію необхідно спочатку, щоб члени цього комітету самі прозвітувались де працювали, як заробили кошти та опублікували декларацію про майно та доходи за останні три роки, де вказали і своїх родичів, тоді й можна буде говорити про чесну люстрацію. Принаймі знаю вже дві корупціонерки завідувачки ДНЗ, дві особи - Мандзюк Світлана Анатоліївна та Єфімчук Марія Олександрівна, які прикриваючись статусом членів просвіти пролізли до комітету . Цих злодійок, протягом багатьох років прикривало Управління освіти, закриваючи очі на їх хабарництво та зловживання службовим становищем. На народне віче їх !!!

Згідна,а то прийшли всі свободівці і і"їхні люди" і вирішили почистити всіх без вийнятку? а компромат можна найти на будь кого,казав наприклад Васі,напиши на нього щось погане,чи скажи,дам 5 грн. і все,

Там написано "список учасників засідання", а не членів "комітету". Членом комітету є кожен, хто приходить і долучається до роботи.

http://4vlada.com/rivne/33762
перш ніж називати когось "тупим", варто володіти всією інформацією
учасники комітету затверджені

Ти тупий? Який список? Ти хоч прочитав інформацію? Все ж чітко і зрозуміло викладено.

Список розчарував.
Ці люди повинні обиратися інтернет-голосуванням.
А однією з вимог до них повинно бути попереднє оприлюднення декларацій про доходи.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.