У Рівному відбудеться "шевченківський" флеш-моб

1 березня о 13.00 год. поряд з кожною центральною районною та міською бібліотекою Рівненської області відбудеться флешмоб «Рівненщина читає Шевченка».

Учасники флешмобу одночасно (о 13.00 год.)розпочнуть декламувати один із віршів Кобзаря. Захід присвячений святкуванню 200-ї річниці з дня народження великого поета та має на меті згуртувати свідомих українців у цей нелегкий для нашої держави час, - зазначено на сайті Рівненської обласної універсальної бібліотеки.

У Рівному флешмоб пройде перед будівлею Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки (вул. Короленка, 6), учасники декламуватимуть уривок з поезії «Молитва».

Взяти участь у флешмобі бібліотеки закликають через соціальні мережі: «Зараз наша країна переживає складний, трагічний період. Кожен з нас щиро тужить за героями України; щоб засвідчити нашу єдність і шану ми ініціюємо цей флешмоб, на котрому пропонуємо Вам одночасно прочитати вірш Тараса Шевченка «Молитва», - таке повідомлення з’явилося на сторінках обласної бібліотеки «В Контакте» і«Facebook». Аналогічні запрошення вже оприлюднили бібліотеки Здолбунівського,Рокитнівського та Зарічненського районів.

Долучитися до флешмобу у Рівному можна, прийшовши до будівлі обласної бібліотеки на вул. Короленка, 6, 1 березня о 12.50 год., мешканцям інших міст та районів потрібно звернутися за інформацією до найближчої бібліотеки.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.