Крим охороняють військовослужбовці Чорноморського флоту Росії

До охорони важливих об'єктів автономії залучено військовослужбовців Чорноморського флоту Росії. Про це заявив кримський прем'єр Сергій Аксьонов під час виступу на відкритті засідання Ради міністрів Криму, пише "УП" із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Він наголосив, усі служби - СБУ, МВС, прокуратура- працюють в штатному режимі і ситуацію в автономії взято на контроль.

При цьому Аксьонов повідомив, що налагоджено співробітництво з чорноморським флотом щодо охорони життєво важливих об'єктів в автономії.

"Спільно групи працюють. Я впевнений, що вони зможуть виконати завдання з охорони громадського порядку", - зазначив він.

Коментарі

Ну і довго там будуть ці хлопи-охоронці вашого громадського спокою? Така калоритна картинка вимальовуєтьсям. Кримчани зовсім забули, що березень-квітень, в них іде активна підготовка до початку курортного сезону. Прям замануха для туристів, з точністю до навпвки.
Саме головне для України - мирно чекати, при цьому вести депломатичні переговори і не піддаватися на провокації. А місцеві самі все зроблять, змітуть «захисників»громадського порядку від Росіїї, в море. Бо рік наступний буде для них дуууже голодним. І, взагалі, пів острів, забезпечує себе на 30%, все інше отримують від нас, а особливо сиратегічно важливе: електроенергію та прісну воду. Росія проводить там навчання? Окей! То проведемо там короткочасну профілактику, от наприклад, хочаб на день світло вирубати. От тоді хто опою думає, може і інші ізвіліни задіє.
Чекаєми - час покаже!
Не забуваємо: ніщо так не об'єдує народ всереині держави, як реальна міжнародна загроза із ззовні. Тримаймося всі купки, і все буде Ок!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.