РОСІЯ ОГОЛОСИЛА УКРАЇНІ ВІЙНУ

Рада Федерації підтримала звернення президента РФ Володимира Путіна та дала згоду на введення російських Збройних Сил РФ на територію Криму.

Відповідне рішення підтримали 90- ма голосами, усі члени Ради Федерації одноголосно. 

Під час обговорення звернення голова комітету Ради Федерації з конституційного законодавства Олександр Клішас заявив, що  Віктор Янукович звернувся до верхньої палати парламенту РФ і підтримав всебічну допомогу і захист жителів Криму.

"Це звернення є для нас достатньою підставою, щоб підтримати звернення президента Володимира Путіна, яке надійшло до нас", - наголосив Клішас.

За його словами, Янукович у своєму зверненні визнає територіальну цілісність України, але водночас говорить про незаконні спроби, "силоміць захопили владу в Криму".

Раніше 1 березня президент Росії вніс звернення до Ради Федераціїпро використання Збройних сил РФ на території України до нормалізації суспільно-політичної обстановки в країні.

Українська правда 

 

Ключові слова: 

Коментарі

Газета обращаюсь к вам- будьте осторожны в выражениях. Никто пока никому войну не обьявлял! Не подливайте масла в огонь. СМИ Должны быть предельно аккуратны. Войну начать легко а вот закончить -невозможно. Еще раз Призываю-удалите название статьи или отрегулируйте! Слава Украине!

Дивіться які росіяни борзі...вони рахують себе пупоп землі. А ми давайте не будемо сліпими котенятами, щоб на решті УКРАЇНИ не пройшло таке як в Криму

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.