Рівнянин Віктор Матчук очолить Київську ОДА

На посаду голови Луганської облдержадміністрації погоджений Михайло Болотських, який працював головою Державної служби з надзвичайних ситуації.

Про це повідомляє джерело "Української правди".

Окрім того, керівником Київської області може стати колишній нардеп та керівник Рівненщини Віктор Матчук, якого на посаду запропонувала партія "Удар".

За розподілом в середині опозиції посада керівника Львівської області відійшла партії "Свобода". Джерела повідомляють, що найбільш ймовірним кандидатом є Ірина Сех.

Як відомо, узгодження керівників областей відбувається в ніч з суботи на неділю у Верховній Раді, де присутні в.о. президента Олександр Турчинов та прем’єр Арсеній Яценюк.

Екс-глава уряду Юлія Тимошенко, яка також брала участь у цьому засіданні, наразі зустрічається з французькою делегацією, до якої увійшов філософ, письменник, політичний журналіст Бернар Анрі Леві.

Раніше повідомлялося, що керівником Донецької ОДА може статибізнесмен Сергій Тарута, а Дніпропетровської – бізнесмен Ігор Коломойський.

Українська правда

 

Ключові слова: 

Коментарі

Призначення Матчука - цікава ідея. та і взагалі призначення олігархів в східних областях головами адміністрацій - гарне рішення. вони найменше зацікавленні в федералізації і втраті своїх статків і власності. А в цей не простий час - це мабуть єдиний вихід. Історія потім скаже своє слово

Что, в Киеве и области достойных не нашлось ?

надо было подождать пока донецкие правители с днепропетровскими зачистят друг друга. Убирать их к черту всех в тюрьму. Зло надо убирать или оно увеличивается.

Дождались. Пиздравляю.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.