Рівненський Російський культурний центр має звернутись до Путіна

Рівняни вважають, що на Народне віче, яке розпочнеться о 13:00 годині має прийти керівник Російського культурного центру Михайло Кириллов старший.

"Вважаю, що сьогодні на Віче має прийти голова Російського культурного центру Михайло Кирилов (нехай голова облради посприяє) і висловить свою позицію щодо можливого вторгнення в Україну російських військ (по суті це вже сталося в Криму). А ще - нехай розкаже чи притісняють в Україні росіян, чи забороняють їхні фільми, мову тощо. Якщо ні - нехай рівненський Російський центр і ще хоча б декілька підготують письмове звернення до керівництва РФ з тим аби запевнити, що росіян тут ніхто не притісняє і що введення військ неможливо допустити. Нехай поширюють це звернення усіма можливими і неможливими способами - інтернет, телебачення тощо. Це може впилнутинадумку пересічних росіян", - написала у Фейсбук рівненска журналістка Алла Ліхачова.

Народне віче, яке пройде на майдані Незалежності пройде під гаслом "Україна та Київ - єдині!.

Коментарі

А ставок , що викопав для коханки віддай у власність громади !
ось такий народний депутат від опозиції !!! Тільки прикриваються вони тією опозицією !

Кучерук поділись будинками , що покупляв коханці з народом !
Подаруй один із будинків сімям загиблих на майдані !!!

Вимагаємо люстрації не тільки чиновниківу Києві , але і на місцях ! Люстрації депутатів Верховної Ради не тільки від колишніх , владних , але і опозиції !
ЛЮСТРАЦІЇ КУЧЕРУКА , КОРОЛЮКА, ВОЗНЮКА , ОСУХОВСЬКОГО ТА ІНШИХ !

Нехай п.Кририллов-молодший пояснить діяльність свого побратима Музичка. Я, вважаю, що вже досить доказів та аргументів для звернення до в.о. президента України. Тут наведіть порядок, а не влазьте в справи Криму. Там і без вас розберуться.

Пані пропонують Кирилову прийти на віче? А чого це він зобов'язаний туди йти? Що за манери у цієі дами, яка претендує на право диктувати іншим. Диктуй у себе дома і не лізь в душі інших. Чим перед тобою завинив Кирилов? Про Музичка ти щось мовчиш! Нехай він прийде на віче і пояснить чому зганьбив на увесь світ наше місто.

Що за дебільна манера у наших журналюг змушувати когось щось говорити. Хоче Кирилов - нехай робить заяву, не хоче - нехай мовчить. Це його справа, а не вимоги якоісь невихованоі Ліхачовоі.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.