Рівненська облрада закликала Росію не провокувати війни

На засіданні Президії Рівненської облради, депутати підтримали заяву Полтавської облради. Депутати наполягають, щоб не допустити братовбивчої війни і закликають всіх стати на захист Батьківщини.

В тексті заяви Президії Полтавської обласної ради, в якому заявлена позиція депутатського корпусу, йдеться про категоричне засудження військової агресії з боку Російської Федерації. Крім того депутати звернулися до Верховної Ради України та новопризначеного Кабінету Міністрів з вимогою вжити всіх необхідних заходів для мирного врегулювання ситуації в Україні. 

 
З текстом заяви та рішенням Президії Рівненської обласної ради ви можете ознайомитися нижче:

 

 У К Р А Ї Н А

 РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА

 Шосте скликання 

 

Р І Ш Е Н Н Я ПРЕЗИДІЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ 

від 04 березня 2014 року № 58 

Про підтримку заяви президії Полтавської обласної ради

 

 Відповідно до рішення Рівненської обласної ради від 20.02.2014 №1137 «Про суспільно-політичну ситуацію в Україні та шляхи її розв’язання в області», президія обласної ради 

 

в и р і ш и л а:

 

 1. Підтримати заяву президії Полтавської обласної ради від 1 березня 2014 року (додається).

 2 Направити дане рішення усім обласним радам та Верховній Раді АРК з проханням підтримати заяву президії Полтавської обласної ради 1 березня 2014 року.

 3.Рішення набирає чинності з моменту його прийняття.

 4. Рішення оприлюднити на сайті обласної ради та опублікувати у газеті «Вісті Рівненщини». 

 

Голова ради                                                                                                            М.М. Кириллов

 

 Додаток до рішення президії Рівненської обласної ради від 02.03.2014 №58

 

" Президія Полтавської обласної ради заявляє позицію депутатського корпусу обласної ради

 

 Ми категорично засуджуємо військову агресію з боку Російської Федерації та звертаємося до Верховної Ради України та новопризначеного Кабінету Міністрів України з вимогою вжити всі необхідні і можливі дії для мирного врегулювання ситуації в Україні. Не можна допустити, щоб пролилася кров мирних людей. Ми звертаємося до наших земляків – жителів Полтавського краю з проханням зберігати у цей надскладний час витримку, мужність та спокій. Категоричні заяви, спонукання до конфліктів – це шлях дестабілізації, а, можливо, й руйнування нашої державності. Ми закликаємо згуртуватися усі політичні сили з метою захистити суверенітет та територіальну цілісність України. Ми звертаємося до російського народу, який завжди вважали і вважаємо братнім. Не потрібно брати в руки зброю, щоб іти з нею на брата і сусіда. Спільне коріння, спільна історія і спільне бажання жити в добросусідських стосунках – це те, що ніхто і ніколи у нас не забере. Вважаємо, що тільки шляхом переговорів, бажання і уміння почути один одного можливо досягти єдиної мети всього українського народу – жити в країні, де поважають права і свободи кожної людини, незалежно від її національності, мови і віросповідання. Наша країна опинилася на загрозливій межі між миром і братовбивчою війною. З вірою в Бога і надією на розум закликаємо усіх до єднання в ім’я соборності і непорушності кордонів України!"

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.