Внутрішні війська української міліції перевели на посилений режим

Як повідомляє прес-служба Внутрішніх військ МВС України, Внутрішні війська МВС України переведено на посилений варіант несення служби. Текст заяви:

"Беручи до уваги останні події в Криму, командуванням внутрішніх військ МВС України було прийнято рішення щодо переведення внутрішніх військ на посилений варіант несення служби.

З метою запобігання будь-яких терористичних проявів, було посилено охорону АЕС та інших особливо важливих державних об’єктів, які знаходяться під охороною внутрішніх військ МВС України.

Станом на сьогодні, для забезпечення безпеки громадян, по всій території України, до несення служби з охорони громадського порядку, залучено максимальну кількість особового складу внутрішніх військ МВС України.

Дипломатичні представництва та консульські установи іноземних держав на території України, охорону яких здійснюють внутрішні війська МВС України, зараз охороняються у посиленому режимі.

Внутрішні війська МВС Україні з усією відповідальністю ставляться до виконання службово-бойових завдань, та зроблять усе необхідне для забезпечення безпеки громадяни та підтримання громадського порядку.

Командування внутрішніх військ МВС України"

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.