Родич рівненського бізнесмена став керівником Київської області

Виконуючий обов'язки Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов підписав указ про призначення Володимира Шандри головою Київської обласної державної адміністрації. Про це розміщено указ на сайті Президента України.

У 2002 році Володимир Шандру обраний народним депутатом України за списком Блоку Віктора Ющенка «Наша Україна» (№ 39). Був заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва.
На президентських виборах 2004 року очолював Хмельницький обласний штаб коаліції «Сила народу».
З лютого 2005 по серпень 2006 року обіймав посаду міністра промислової політики України.
На виборах 2006 року балотувався до Верховної Ради за списком Блоку «Наша Україна» (№ 116).
У 2006–2007 роках — радник Президента України. Був головою громадської організації «Інститут соціально-економічного розвитку».
У 2006–2008 роках — член наглядових рад Державного ощадбанку України та Державного експортно-імпортного банку.
На парламентських виборах 2007 року балотувався до парламенту за списком Блоку «Наша Україна — Народна Самооборона» (№ 75). На перевиборах очолював виборчий штаб у Хмельницькій області.
18 грудня 2007 — 11 березня 2010 — міністр України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи (призначений постановою Верховної Ради України № 10-VI від 18 грудня 2007 року; звільнений Постановою Верховної Ради України від 11 березня 2010 року № 1965-VI).
Був членом Ради партії "Народний союз «Наша Україна».

Дружина Володимира Шандри - Антоніна Євгенівна  — двоюрідна сестра рівненського бізнесмена, співвласника парку-готелю "Швейцарія" Олексія Хахльова. Який до того ж є активним учасником рівненського Євромайдану. Нагадаємо, що саме в період бурхливих подій на Рівненщині невідомі спалили авто, яким користувався Олексій Хахльов.

 

Коментарі

Не треба обманювати, коментарі вже відкриті на сайті. Закривались, за рішенням редакції, на два місяці через навалу риго-ботів.

шкода.що під публікацією про спалення авто Хахльова відключені коменти.а то б ви почитали.що рівняни про це думають

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.