Новим головою Рівненської ОДА став Сергій Рибачок

Виконуючий обов'язки Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов підписав указ "Про призначення Рибачка Сергія Леонідовича головою Рівненської обласної державної адміністрації".

Сергій Рибачок народився 15.11.1977, освіта - вища, голова фракції ВО "Свобода" в Острозькій міськраді, заступник голови обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода", викладач Національного університету "Острозька академія". Також він є помічником народного депутата України Олега Осуховського. 

Ключові слова: 

Коментарі

А ви знаєте куди надаєте путівки в санаторії для оздоровлення дітей? А саме в санаторій " Електронік - Рівне" в с. Олександрія.
Там діти не відпочивають, а калічаться проживаючи в одному номері по 8 чоловік.
Купаються в ставку - відстойнику каналізіційних стоків в якому присутня вся таблиця Менделеєва.
Їжа готується на технічній воді, а питна в бочках привозиться не відомо звідкиля.
Та дихають парами порошків та різної хімії прачечної, яка розміщена в спальному корпусі " А " на першому поверсі.
Батьки подумайте скільки буде коштувати лікування дитни після такого оздоровлення.

Попередник був хабарником - це факт, чи Сергій також зіпсується на посаді поки що рано говорити - це як з пустого в порожнє переливати
Пройде декілька років і лише тоді буде видно чи це був правильний вибір

"Передбачаю що буде суцільна демагогія, вирішення своїх особистих проблем і т.д." Ого. Та Ви провидець. Крута аналітика. Як на мене, Ви упереджена особа. Якщо є цікаві факти, давайте - всім цікаво. Якщо нема чого сказати, то для чого чоловіка "чорнити" на основі припущень?

Посада голови ОДА має бути не політичним здобутком, а високопрофесійним господарсько-управлінською обовязком, котрий об'єктивно може виконувати лише топ-мененджер високого рівня. Треба змінювати систему, голову чи губернатора області мають обирати виборці області, а не призначатися царьками із столиці.

Щодо людських та викладацьких якостей - не знаю і судити важко та й не потрібно. А ось стосовно приначення саме на цю посаду-НЕВЖЕ НЕМАЄ ДІСНО ДОСТОЙНІШИХ ЛЮДЕЙ???? Шкода, що як виявилось, членство у партії "Свобода" виступає пречудовою перепусткою до того, щб урвати свій ласий шматок!!!! Ганьба! Героям СЛАВА!

Ярославе, є багато притомних керівників в самій ОДА: керівники управлінь та відділів, які б технічно потягнули роботу керівника ОДА без усіляких політичних амбіцій. Вони знають свою роботу і знають всі процеси. Це не по суті , але в ОА була у минулу середу. Все, що я мала на увазі - це те, що це полярно різні рівні відповідальності, обов"язків. От Ви - інтелігентна і освідчена людина (я так думаю:), Вам кажуть: йди керуй областю, партія кличе. Що б Ви сказали? Ймовірно ви сказали б: хлопці, я роблю свою роботу добре, аkt в тому, що ви пропонуєте я не профі, я відмовлzюсь. Хіба не так?

Пані Таня! Назвіть конкретні прізвища!? Хто має досвід управління областю і незаплямований? Можливо, В. Матчук? Чи кого ви мали на увазі?
А з приводу того, що в ОА, виявляється, не все серйозно... А ви давно там були?

Вже не один "з досвідом" керував!!! Дайте можливість людині працювати, потім будете аналізувати. Зараз багато молодих розумних людей, які можуть зробити значно більше для області, як "досвідчені казнокради".

Нам необхідно досвід управління такою махіною як орган державної влади.
Хоча в області є люди, які незаплямовані і мають такий досвід. Але їх не призначили.
це ОДА, дєтка, а не ОА. Там все серйозно.

Дуже якісна освіта. Досвід підприємницької діяльності. Досвід управлінської діяльності. Активна громадська діяльність. Повага у колективі Острозької академії. Жодної доведеної причетності до будь-яких корупційних схем. Що вам ще потрібно, писаки анонімні?

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.