Як рівняни гадали свою долю на озері Синевир

Карпати - земля пронизана великою кількість легенд та оповідей. Перейнялася духом загадкової містики і молода рівненська пара, яка не так давно відпочивала у мальовничому куточку України. Проте, як рівняни у Карпатах гадали на свою долю, вони розповіли у фотоконкурсі "Щастя на двох!":

- Мене звати Анастасія. З моїм коханим я зустрічаюсь вже більше 4 років. Його звати Павло. Зараз мені 17 років, а йому 19. Цього літа батьки зробили нам подарунок-подорож до Карпат. Ми дуже довго чекали на це, і коли нарешті опинилися в Карпатах не могли повірити у цю казку. Мальовничі пейжазі карпатських гір, зелені полонини вкриті квітами, прохолодне гірське повітря, і найголовніше - це колорит. Люди у Карпатах дуже привітливі, веселі, добрі та щирі. Ми вперше побували у так званих "Колибах", так смачно ми ще ніколи не їли) Та найбільше запам'яталося озеро Синевир, оскільки це одне з наймальовничіших місць нашої України. Напевно, всі хто були на Синевирі знають легенду про двох закоханих. За легендою, ті двоє які обійдуть усе озеро тримаючись за руки вже ніколи не розлучаться) Ось і ми повірили) Адже якщо вірити в чудеса вони і справді збуваються, - пише редакції Анастасія Солощук.

Анастасія та Павло. Карпати. Озеро Синевир. 2013 рік.

Нагадаємо, фотоконкурс "Щастя на двох!" організовує туристична агенція "Каравела".  А де відпочивали Ви? Загляньте до сімейного фотоальбому та швиденько надсилайте світлини на адресу: vserivne@gmail.com

УМОВИ КОНКУРСУ ТУТ

Всі хто надішле фотографії автоматично стають учасниками конкурсу. Усі знімки учасників розміщені у конкурсному альбомі "Щастя на двох!".

 

 

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.