Медведєв назвав Україну "бідним родичем із простягнутою рукою"

Прем'єр- міністр Росії Дмитро Медведєв заявив, що Росії потрібна сильна Україна, а не "бідний родич, що вічно стоїть з простягнутою рукою".

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, - повідомляє Українська правда.

"Мені багато пишуть у Facebook про ситуацію навколо нашого найближчого сусіда - України. Пишуть дуже різне, самі можете оцінити. Моя позиція така: Росія готова розвивати багатогранні поважні відносини з братською Україною. Взаємовигідні й ефективні", - написав він.

При цьому Медведєв написав, що Україна - "це не група людей, яка проливши кров на майдані, захопила владу, порушивши Конституцію та інші закони своєї держави".

"Це вся країна. Дуже різні люди. Українці, росіяни, татари, євреї. Інші нації, що живуть у злагоді", - написав російський прем'єр.

 

При цьому він визнав, що Янукович втратив будь-який авторитет.

"Так, авторитет президента Януковича практично мізерний, але це не скасовує того факту, що за Конституцією України він - легітимний глава держави. Якщо він винен перед Україною - проведіть процедуру імпічменту за українською Конституцією (ст. 111 ) і судіть його", - написав Медведєв.

Він вкотре заговорив про свавілля в Україні.

"Все інше - свавілля. Захоплення влади. А значить такий порядок буде вкрай нестійким. Закінчиться новим переворотом. Нової кров'ю", - написав він.

Прем'єр РФ заявив, що Росії потрібна сильна і стабільна Україна.

"Передбачуваний і економічно заможний партнер. А не бідний родич, що вічно стоїть з простягнутою рукою. Про все це вчора було сказано новоявленим українським правителям" , - сказав Медведєв.

Українська правда

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.