Нардеп від Рівненщини назвав вимоги студентсько-викладацького складу НУВГП безпідставними

Народодний депутат Микола Сорока на своєму сайті назвав вимоги студентсько-викладацького складу НУВГП безпідставними. ось текст заяви:

«Студентсько-викладацький склад Національного університету водного господарства та природокористування 26 лютого пікетував університет з вимогою зняти з посади Почесного президента Миколу Сороку», – приблизно такими заголовками рясніли нещодавно шпальти переважної більшості місцевих змі.

Отож, активісти висунули претензії до Народного обранця щодо його діяльності у виші. В зв’язку з цим Микола Петрович надав пояснення широкій громадськості щодо вимог останніх:

1. Ігнорування засідання Верховної ради.

Я  був лише членом фракції Партії регіонів у Верховній раді, з якої вийшов 21 лютого.Членом Партії регіонів ніколи не був! 20 лютого я з групою Народних депутатів закликали терміново скликати засідання Верховної ради. Це було зроблено не лише для повернення парламентсько-президентської форми правління (про що велася дезінформація населення у обласній пресі), а й для того, щоб засудити дії, спрямовані на ескалацію збройного конфлікту. Тоді я закликав до припинення агресивних дій та початку мирних переговорів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Ще один рівненський нардеп-регіонал вийшов з Партії регіонів

2. Неподання щорічного звіту керівника вищого навчального закладу.

В.о. ректора Корецький під час засідання вченої ради 28 серпня 2013 року озвучив звіт. Інформація про це є у протоколі засідання.

3. Постійний психологічний тиск на співробітників, невиважена кадрова політика, яка полягає в неповному використанні наявного кваліфікаційного складу університету та залучення іногородніх фахівців, які не відповідають профілю вузу, на керівні посади. В результаті такої політики звільнилося 7 докторів технічних наук, що створило проблеми при акредитації та ліцензуванні.

Семеро працівників університету звільнилися з різних причин. Проте 15 докторів наук прийшло працювати в університет. Люди звільнялися з різних причин: 1 звільнили за хабарництво, 2 – через внутрішні конфлікти на кафедрах, 3 – перейшли на вищу заробітню плату у приватні університети, 1 людину звільнили по статті.

4. Масові скорочення працівників, що відбуваються з порушенням законодавства

Начальник юридичного відділу НУВГП заявила, що жоден працівник не був звільнений з порушенням законодавства. Лише одна людина має претензії, наразі триває суд.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному Микола Сорока більше не президент

5. Абсолбютно не потрібне переміщення кафедр на нові місця.

Перейменування кафедр зроблено для того, щоб укомплектувати інститути, як окремі одиниці суб’єктів господарювання.

6. Примусове “підвищення кваліфікації” за кошти співробітників.

Підвищення кваліфікації викладачів є вимогою МОН України. Багато людей, що займають керівні посади, не мали фахової спеціалізації, а в деяких випадках – фахової освіти. З Міністерства почали повертати папки на акредитацію і це був вимушений крок, щоб пройти “підвищення кваліфікації”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Президент рівненського НУВГП готовий піти з посади

7. Спроби значно обмежити кількість делегатів на загальні збори трудового колективу.

На даний час є 360 делегатів загальних зборів трудового колективу. Ця цифра, як і раніше, залишається незмінною.

8. Тиск на викладачів за перевищення порогу оцінок “4″ і “5″(понад 65% від кількості бюджетних місць).

До мого приходу в університет поріг оцінок був 65%, а зараз він складає – 67,5%!

9. Постійні затримки коштів з виплатою авансів, заробітної плати впродовж 2013-2014 рр.

На момент мого приходу в університет заборгованість по стипендіях та заробітних платах складала 12,5 млн грн. Зараз ця цифра складає 2 млн. У МОН є доведений та закладений кошторис, який перевищує попередній на 5,5 млн грн. До слова, затримки коштів у 2013-2014 рр. спостерігалася у всіх ВНЗ України.

10. Зростання плати за проживання у гуртожитках.

Підвищення плати за гуртожитки було спричинено тим, що попереднє керівництво залізло в борги. Нова калькуляція змусила керівництво тимчасово! підвищувати ціни на період кризи.

11. Передача функцій служби охорони НУВГП приватним структурам.

Після моєї вказівки, проректор Мельниченко П.П. зробив висновки щодо цього питання, адже функції охоронців дійсно було передано приватним структурам без врахування соціального пакету. Ситуація на даний момент вирішується.

12. Тиск на викладачів щодо примусового збору спонсорських внесків.

Збір спонсорських внесків розпочався за ректора Гуріна. Розуміючи, що це суперечить чинному законодавству, я відразу ж припинив ці збори. 28 серпня було прийнято рішення вченої ради “Про технологічне врегулювання здійснення процедури благодійних! внесків”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ :Рівненські студенти йдуть ганьбити президента НУВГП

13. Використання адмінресурсу під час передвиборчої кампанії 2012 року.

У навчальному закладі розповідали про вибори до Верховної ради України. Проте адмінресурс жодним чином не використовувався для агітації за конкретного кандидата. 

Ключові слова: 

Коментарі

Ну прям святий! Хоч орден давай! Копія януковича, той теж казав "не били, не стріляли".

Брехня від першого до останнього слова - привели ще більших хапуг ніж були- встановили їм надбавки від 100 відсотків і вище (про таку зарплату рядовий трудяга і не мріяв), плату за гуртожиток підняли на постійній основі (раніше гуртожитки були на самоокупності), багато людей змушені були виселитися, на скарги мешканців НІХТО не відреагував, в видавничому центрі друкували агітматеріали для передвиборчої компанії, мене особисто з зарплати віддати частину коштів на акредитацію спеціальності та для проведення ремонту приміщень, у відпустку примушували викладачів почергово тинятися біля 7 корпусу і т.д.

Що сказати, одним словом - скотина!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.