Голова Рівненської облради закликав зберегти єдину Соборну Україну

Не панікувати, а докласти максимум зусиль для збереження територіальної цілісності, а також миру та спокою на Рівненщині закликав голова облради Михайло Кириллов. Про це він зазначив у своїй заяві.

Зокрема, у заяві йдеться наступне:

«Шановні жителі Рівненщини! Наразі як ніколи раніше постало питання збереження територіальної цілісності нашої держави. 

Зараз ніхто немає права впадати в паніку. Ситуація на півострові жодним чином не повинна впливати на мир та спокій жителів Рівненщини. Звертаюся до громади, журналістів та місцевих політиків – адекватно реагувати на події й пам’ятати про особисту відповідальність за кожне слово та дію, яку чините. Ми не маємо права давати жодного приводу, який би могли використати для розколу України.

У нашій державі завжди поважали представників усіх нацменшин та іноземців. Для всіх без винятку створені умови життя ідентичні з тими, в яких живуть українці. Відповідно, жодних підстав для вторгнення військових іноземної держави на нашу територію немає, а всі наявні проблеми  мають вирішуватися у законний та дипломатичний спосіб. 

Заявляю, що все можливе для збереження єдиної Соборної України буде зроблено. Для цього створені усі передумови. У революційний час ситуація на Рівненщині завжди залишалася під контролем. В нас не пролилася жодна крапля крові, не згоріла жодна адміністративна будівля, при цьому, завжди повноцінно функціонували життєво необхідні стратегічні об’єкти. 

Сьогодні як ніколи раніше у нашому краї налагоджені механізми контролю та правопорядку, який спільно забезпечують представники силових структур та громадськості. Фінансова система відлагоджена й працює краще ніж раніше.

Нещодавно ми отримали змогу будувати ту країну, про яку мріє кожен з нас! Однак сьогодні ми отримали непросте завдання: зберегти її – єдину, Соборну та неподільну Україну!»

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.