Рівненські мами виступлять проти війни

Рівненських мам закликали підтримати мирну акцію «Мами проти війни». Відбудеться вона 4 березня о 17 годині на центральній площі міста. Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» написала Аліна Данилюк.

«Мами міста Рівного! Мами всієї України! Закликаю вас підтримати мирну акцію "МАМИ - ПРОТИ ВІЙНИ!". У  вівторок, 4 березня 2014 року о 12.00 вийдіть на центральні площі ваших міст з дітками. Давайте продемонструємо всьому світу, що ми не радикали і не екстремісти. Євромайдан - це мирні люди. Ми просто мами, які мріють жити в мирній та цілісній Україні та усім серцем бажають своїм дітям кращого майбутнього. Ми не можемо більше просто сидіти і чекати, коли наших чоловіків покличуть на війну! Ми ніколи не забудемо Небесної Сотні. Вкрай важливо заявити про це сьогодні тому, що завтра може бути пізно. Боже Україну збережи», - йдеться у повідомленні Аліни Данилюк. 

Коментарі

Я мама вже дорослих дітей. На превеликий жаль прийняти участь у мітингу не зможу. Але. Я хочу просити всіх мам, неважливо якими мовами ми розмовляемо, у нас е едина мова, мова материнського серця і любові, і ми всі, я впевнена всі, проти війни. І треба не допустити загибелі наших синів, чоловіків, братів . Заклинаю тих хто нагнічуе таке становище: Зупиніться!Адже у вас також е матері тс близькя вам люди. Невже людське життя в наш час нічого не варте? Я мама. І не хочу щоб моі діти бачили, чи хочби трішки до них доторкнулось горе ввійни. Дай Боже всім дітям - миру, спокою, любтві та щасливих днів на все життя!!!

Нехай не позоряться і не ганьблять наших солдат

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.