У Рівному затвердили план мобілізації

У Рівному затвердили порядок поетапної мобілізації. Відповідне розпорядження підписав та оприлюднив на засіданні міськвиконкому очільник міста Володимир Хомко. Вся мобілізація військовий та віськовозобов’язаних в місті координується військових комісаріатом. Також затвердили план ймовірної мобілізації техніки та ресурсів комунальних та приватних підприємств.   

За словами військового комісара Рівного Михайла Твердохліба загальну мобілізацію в місті не оголошено. Зараз повістки приходять лише ти військовозобов’язаним, які необхідні для повного бойового комплектування військових частин.  Тим часом дуже необхідно підготувати та налагодити роботу дільниць оповіщення військовозобов’язаних на дільницях оповіщення в ЖКП.

- Для цього необхідно залучити людей старше 40-50 років, які не потрапляють під призов. Ми проведемо необхідне навчання та сформуємо групи, - зауважив військовий комісар. Тим часом усі рівненські чоловіки зможуть звірити свої дані на цих дільницях в ЖКП вже за день два. А пізніше в разі необхідності саме ці дільниці здійснюватимуть оповіщення військовозобов’язаних.

Тим часом міські депутати запропонували долучатися до цієї роботи жінок та дівчат волонтерів, які можуть допомагати на постійні основі.

Розпланували  відповідним розпорядженням і мобілізацію техніки комунальних та приватних підприємств. Яку заплановано проводити поетапно.

- Щиро хочеться вірити, що буде знайдене мирне врегулювання конфлікту, але маємо готуватися до всього, - наголосив міський голова Рівного Володимир Хомко. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.