Новий голова Рівненської райради поки що без заступника

Наприкінці минулого тижня нового очільника отримала і Рівненська районна рада. Ним став голова Народної ради Рівненського району Володимир Пилипчук. Його кандидатуру підтримали 39 із 43 присутніх депутатів. 

Журналіст сайтту "ВСЕ" поцікавилася у Володимира Пилипчука про його перші кроки на посаді та кадрові рішення.

Зокрема, як повідомив Володимир Пилипчук, наразі у нього ще немає заступника, адже він не визначився, хто займе цю посаду.

- Є кілька кандидатур на посаду мого заступника, зараз я в роздумах, хто це може бути. Попередньо, я думаю, що це питання обговоримо з громадкістю та головами фракцій. Окрім того, на сьогодні я отримав кілька заяв на звільнення від працівників апарату райради, тому розглядатиму кандидатури на їх заміну,  - сказав Володимир Пилипчук.

Також він зазначив, що у нинішній ситуації, своїм першочерговим завданням вважає забезпечення нормального функціонування району. Адже в Україні у будь-який час можуть ввести військовий стан і тому, депутати райради намагаються загасити всі конфліктні моменти. 

Коментарі

Над цими дітлахами є старші вихователі ОТ ВОНИ І БУДУТЬ КЕРУВАТИB9wJm

Треба спробувати, можливо щось і вийде. Наперед нема чого засуджувати. А молодь України вже довела те, що вона у нас найкраща!!!

Всі такі розумні - аж страшно! Губернатор не подобається, голови райрад - також. А кого ви хочете бачити? Молоко не обсохло... Майбутнє України за такими молодими чиновниками, які працюватимуть у нових реаліях. Де слово відкат буде матюком, де вони боятимуться навіть подумати про якесь лобіювання. За кого люди гибли? За майбутнє, за дітей, і за Україну! І аж наяк не за тих, кого ви віі хочете бачити на посадах

Про цього хлопця чув хороші відгуки. Однак час покаже чи відповідає це дійсності. Не варто передчасно його топити, адже гірше ніж було чи є, вже мабуть не буде.

М-да. Чи далеко ми зайдемо на помічниках, у яких ще молоко не висохло на губах.Боже, врятуй Україну. Одне шкода, дуже - загинули прекрасні люди, А за що?

О БОГ МІЙ, врятуй нарід району від горе-вундеркіндів та їх "виважених рішень"

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.