При Рівненській райраді працюватиме Координаційний штаб

Координаційний штаб створили при Рівненській районній раді. Про це у соціальній мережі «Фейсбук» написав депутат райради Дмитро Сільман.

«У зв'язку із загрозою порушення миру та безпеки та відповідно до ст.55 ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні" 3 березня 2014р. рішенням Президії Рівненської районної ради було створено відповідний орган, на який покладено відповідальність за постійну координацію спільних дій для захисту суверенітету та територіальної цілісності України.

До його складу увійшли: начальник відділу РВ УМВС України - Ігор Денисюк, заступник військового комісара Рівненського ОМВК Сергій Названов, відповідні представники районної держадміністрації, окремі депутати районної ради, сільські та селищні голови. Очолив Координаційний штаб голова районної ради Володимир Пилипчук. 

Було заслухано Військового комісара Рівненського об`єднаного міського військового комісаріату Михайла Твердохліба. Вирішено, в разі оголошення загальнодержавної мобілізації, оголосити пунктами збору військовозобов'язаних громадян району приміщення сільських та селищних рад. Наразі в Рівненському районі ведуться передмобілізаційні заходи, але всі дії будуть обов'язково узгоджені з військовиками», - зазначив Дмитро Сільман.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.