Близько 400 військовослужбовців запасу на Рівненщині залучено до навчальних зборів

Понад 350 військовослужбовців запасу на Рівненщині залучено до 10-денних зборів. Відповідно до керівних документів Рівненський обласний військовий комісаріат переведений на етап безпосереднього планування мобілізації людських і транспортних ресурсів та проведення зборів.

Обласний комісаріат та підпорядковані об’єднані міські і районні військові комісаріати доукомплектовані особовим складом до штату воєнного часу, із призваними з резерву військовослужбовцями запасу розпочалися 10-ти денні збори за розкладом занять визначеними категоріями, - зазначив військовий комісар Рівненського обласного військового комісаріату полковник Дмитро Оксенюк. – Вони вивчають функціональні обов’язки за посадою, вимоги Статутів Збройних Сил України, керівних документів, оформлюються допуска до роботи з таємними документами тощо.

Всього, до участі у зборах залучено понад 350 військовозобов’язаних. Основна мета заходу – підготувати особовий склад військових комісаріатів, які спільно з органами державної влади та місцевого самоврядування, за потреби, зможуть якісно забезпечити мобілізаційними ресурсами регулярні військові частини Збройних Сил України. Про це повідомляє майор Олександр Гайн, прес-офіцер Міноборони у Рівненській області.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.