У Рівному офіційно представили нового губернатора

Сьогодні у Рівненській облдержадміністрації відбулось офіційне представлення голови Рівненської ОДА Сергій Рибачка на новій посаді. Нагадаємо, 2 березня  відповідно до Указу в.о. Президента України, Голови Верховної Ради Олександра Турчинова, заступника голови Рівненської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Сергія Рибачка призначено головою Рівненської обласної державної адміністрації.

Його представив віце-прем'єр міністр України Олександр Сич та побажав хорошої співпраці.

- Сьогодні як ніколи суспільство потребує справедливості. Я щиро прагну щоб моє рідне Полісся процвітало, - сказав Олександр Сич.

Сергій Рибачок зазначив, що найближчим часом проведе зустрічі з представниками громадськості та представниками політичних партій та налагоджуватиме співпрацю.

Сергій Рибачок народився у м.Полонне на Хмельниччині. У Період із 1999 до 2005 року навчався в Національному університеті «Острозька академія», закінчив докторську програму із політичних наук в Академії гуманітарних наук ім.. Олександра Гейштора (Akademia Humanistyczna im. Aleksandra Gieysztora) в Республіці Польща.

Із 2005 року – викладач факультету політико-інформаційного менеджменту у Національному університеті «Острозька академія».

З 2010 року - депутат Острозької міської ради, голова фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

Із 2013 року – помічник-консультант народного депутата України від ВО «Свобода» Олега Осуховського.

Одружений, разом із дружиною виховує доньку Софію.

Ключові слова: 

Коментарі

Тобто ваша логіка рахує, що той, хто не протирав штани та інші частини одягу протягом n-нного часу, а займався державним управлінням, навчанням, вихованням молоді та майбутньої еліти України та й політичною діяльністю загалом, не повинен отримувати посаду керівника області ?
Сподіваюсь, з вашою логікою, ніхто рахуватись не буде, принаймні здорові психічно мешканці Рівненщини)))

Я рахую, виходячи з останніх подій, хто не служив в армії такі посади не повинні отримувати.

що а котофото?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.