Головний міліціонер Рівненщини іде з посади

Начальник УМВС України в Рівненській області Дмитро Лазарєв іде з посади. Про це він щойно заявив під час зустрічі з журналістами.

Дмитро Лазарєв пояснив це тим, що отримав відповідну вказівку з Міністерства внутрішніх справ України.

- Сьогодні я написав рапорт на звільнення і відправив його у Міністерство, - зазначив Дмитро Лазарєв. - Я вдячний всім рівнянам, що непрості події, які відбувалися у Рівному та в Україні ми пережили разом. Я ніколи не був публічною особою, проте Рівне мене змінило у цьому плані. І зараз я йду не з опущеною головою. Адже можу сказати з впевненістю, що жоден рівненський правоохоронець не виконував злочинних наказів. Я радий, що вдалося певною мірою стабілізувати криміногенну атмосферу в області і зараз спільна робота громадськості та міліції дає результат. Я надіюся, що й надалі все буде нормально і Рівне буде дійсно для рівнян. А та люстрація, яка зараз має відбуватися дасть результат і люди, які прийдуть на посади виправдають сподівання.

На прощання Дмитро Лазарєв всім присутнім на зустрічі журналістам подарував картини із зображенням гербів різних міст України. За його словами, це символ того, що Україна - єдина держава.

Читайте також:

Головний міліціонер Рівненщини Дмитро Лазарєв: «Жоден рівненський правоохоронець у людей не стрілятиме»

Начальник міліції Рівненщини Дмитро Лазарєв про Рівне, «злочинні накази» та цивільне життя

Ключові слова: 

Коментарі

наївно вірити в писулькі не підтверджені жодним доказом, жодним фото знімком, відео- аудіо- фіксацією, документом

Скиньте почитати

Ти почитай як він облаштувався в Рівному... Генадій Москаль дав пояснення його "чесності"... Да і начальника ДАІ області....

Ні, я ввжаю, що насильство породжує насильство, що вже сталось те сталось. В кожній ситуацію розберуться відповідно до "чинного законодавства". Просто щоб приймати один чи інший бік потрібно вникнути у суть і постаратись зрозуміти що кожна сторін має свою правду, свою рацію. Російські телеканали день і ніч крутять Музичка у військовій формі з автоматом. Але навіть такі діі нашого громадянина є суто внутрішніми проблемами в країні і країні їх вирішувати. Але це вже велика політика...
Шкода одне...всі говорять про те, що систему в міліції потрібно міняти. От прийшла молода людина, зі свіжим поглядом, з демократичним мисленням, а її взяли в зїли. Шкода що на такі місця повертаються керівники "радянської закалки", яким як в добрі комунстичні шляхи буде найважливішим кількісних показник в роботі міліції. Не розкрив 9 злочинів з 9 - всьо хана тобі , рапорт на звільнення. А як це так торік в регіоні було 100 крадіжок, а цього року 80 ? Все , непорядок, не показник, роби щоб було 100.
Ви кажете, що Лазарєв не "дєрєбанив " посади, дому що тільки прийшов.
А ви подивіться, що нового очільника ще не представили, а які кадрові зміни. Начальник обласного ДАІ пішов. Хто наступний?

А ви б хотіли дочекатись доки хтось з ваших рідних/близьких почали колотись/нюхати чи як там ще вживають і тільки тоді схаменутись що "що ж це робиться"? Чи щоб почали у когось відбирати рейдери бізнес під прикриттям міліції?
Крім того в інтернеті багато інших джерел інформації про цих "зірок", аби було бажання знайти!!
У пожежників є чудове гасло "Врятувати, запобігти, допомогти" так ось краще "запобігти" ніж потім розгрібати наслідки!

Російська пропаганда теж дуже напевно подякувала Музичку за такі кадри в розпал холодної війни з Україною для прикриття "расейських граждан от азвірєлих бандеравцов"!
Але ж можна було це зробити 1)не на камеру 2)коректніше
Чи ви вважаєте адекватною заміну однієї грубої сили на іншу?

Відносно Музичка провадження відкрито, він свою відповідальність понесе в цьому зацікавлена і Міністр МВС і Генпрокурор, так що на місцевому рівні "замяти" не вийде. так що хуліган буде покарний, ніхто на це очі не закрив.
Стосовно того що він "відлупцював" прокурора, я скажу, що сам Музичко сказав "я його не бив, а надавав йому лящів". Навіть від одного стусана прокурор показово ліг в лікарню а на прес-конференцію прийшла його мама і відчайдушно захищала свого синочка. Це нормальна? Дорослий чоловік і за маминою спідницею...
Уявіть ситуація, ви стаєте свідком того що бють рідну для вас людину. І захищаючи її ви вбиваєте кривдника. Ви також стаєте злочинцем. Несправедливо?
Прокурор Рівненського району "мукрижив" працівників міліції, не оголошував про підозру. тому що доказів для нього було не достатньо.Незважаючи на те, що обвинувачений визнавав свою вину.
Йшла третя доба, закінчувались строки затримання. Вбивцю відповідно до вимог КПК мали звільнити. Це справедливо? Щоб він пішов і ще когось зарізав чи задушив когось?
Після "візиту" Музичко оперативно підготовлено клопотання про обрання міри запобіжного заходу взяття під варту. Все, вже і вказівки прокурора можна не виконувати, вже доказів достатньо, підозра вручена. Я думаю, рідні загиблої подякували Музичку.

......"Хоча з іншої сторони, по коментарям бачу що деякі наші громадяни надто наївні і це дуже прикро бо вони неможуть побачити далі свого носа (неможть чи нехочуть знайти всю інформацію про того чи іншого чиновника як от Лазарєв)"
яким чином інформація про яку ти говориш впливає на діяльність людини на посаді начальника УМВС в Рівненській області? Ця інформація підтверджена якимись достовірними доказами? Просит одну статтю на орд і одну статтю на сайті жовтою преси за 2008 році і все "хєровий мєнт." Людина працювали у серйозних структурах міліції УБОЗІ, БНОНІ. Ти хочеш начальника, який працював вже життя керівником ДАІ чи ППС?На посаді начальника управління має бути колишній опер працівник, який має досвід опертаивно-розшукової діяльності, вміє розкривати злочини. Про результат роботи Лазарєва слід робити з його діяльності на нинішній посаді, а не з двох статтей пятирічної давнини

Як тільки трапиться біда, не дай бог, я хочу піти в чесну міліцію,а не до наркодилера який буде зайнятий чимось іншим, більш "прибутковим" ніж розкриттям злочинів!
"показник роботи міліції в тому, чи дійсно вона прийде на допомогу пересічному рівнянину" - ви вважаєте те що цивільним/ПС видали/віддали вогнепальну зброю і нічого не роблять дозволяючи лупцювати прокурора та погрожувати держслужбовцям інших установ це нормально? Багато ви чули про випадки коли він допоміг пересічним громадянам "без знайомств" за його 2 місяці роботи?
"на ентузіазмі, реалізовувала всі свої навички і досить вміло. Він не "дєрєбанив" посади, не позвільняв заступників, а займався роботою." - що він реалізував за 2 місяці? По які посади і дєрєбан можна говорити у такій обстановці в країні, він тільки но прийшов і потрапив у розпал революційних подій!! Думаєте якась адекватна людина займалась би таким у такій ситуації!?? Де огіка у ваших повідомленнях? Ви просто бездумний бот!

Потерпіть до травня. а далі новий президент робитиме свої кадрові призначення! Чого ви ниєте!? Я теж незадоволений деякими кадровими призначеннями і взагалі тим що громадяни неможуть самі собі вибирати чиновників яким довіряють. але ж не все одразу!
Хоча з іншої сторони, по коментарям бачу що деякі наші громадяни надто наївні і це дуже прикро бо вони неможуть побачити далі свого носа (неможть чи нехочуть знайти всю інформацію про того чи іншого чиновника як от Лазарєв) і знову матимемо те що матимемо! ;(

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.