Чим запам’яталася Рівненщина головному міліціонеру області

Начальник УМВС України в Рівненській області Дмитро Лазарєв розповів, що за короткий термін свого перебування на Рівненщині у нього залишилося чимало спогадів та вражень. Деякими з них головний міліціонер Рівненщини поділився з журналістом сайту «ВСЕ».

Нагадаємо, призначений начальником УМВС України в Рівненській області Дмитро Лазарєв був 16 січня, а вчора він написав заяву про відставку

Ще раніше Дмитро Лазарєв казав, що так як у Рівному його точно ніде не приймали. Адже за короткий період роботи в місті познайомився з багатьма людьми, з більшістю з них склалися хороші стосунки. 

- Зокрема, вдалося налагодити співпрацю з громадськими активістами, які зараз спільно з міліцією патрулюють вулиці та забезпечують охорону громадського порядку. Тому у мене вже відклалося чимало різних вражень від міста. Можливо, тому що працювати тут почав дійсно не в спокійний час. Взагалі робота у Рівному залишила сильний відбиток. Я раніше практично не спілкувався російською мовою, а зараз вже почав в більшості думати українською. Думаю, ще б місяць-півтора роботи тут, і я спілкувався б лише українською мовою, - зазначив Дмитро Лазарєв.

Також, за словами Дмитра Лазарєва, він радий, що на Рівненщині вдалося дійсно слідувати тезі «міліція з народом». 

-  Адже наші правоохоронці не виконували  злочинних наказів і я можу сказати, що рівненська міліція не застосовувала зброї до людей і вона залишається з народом. Щоправда, такого як зараз негативу до міліції ще не було. Відтак я вважаю, що для того, щоб повернути довіру людей, міліція має робити все можливе. Я у Рівному докладав для цього максимум зусиль, щоб цього не відбувалося, намагвся зберегти все, що було. Тому зараз я йду не з опущеною головою, - додав Дмитро Лазарєв. 

Як розповів головний міліціонер Рівненщини, після звільнення він планує повернутися до Києва. 

Читайте також:

Головний міліціонер Рівненщини Дмитро Лазарєв: «Жоден рівненський правоохоронець у людей не стрілятиме»

Начальник міліції Рівненщини Дмитро Лазарєв про Рівне, «злочинні накази» та цивільне життя

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.