ON LINE трансляція сесії Рівненської обласної ради

Сьогодні відбувається чергова сесія Рівненської обласної ради. На сьогоднішньому засіданні планується низка кадрових ротацій. Зокрема обласній раді мають представити нообраного голову Рівненської ОДА Сергія Рибачка. Крім того, обласна рада має заловольнити заяву про відставку двох заступників голови Рівненської облради Михайла Кривка та Олександра Чуприни. А також обрати нових. 

 Тут ви можете переглянути відеозапис сесії:

Video streaming by Ustream

Video streaming by Ustream

11:55

Депутат обласної ради Василь Остапчук вирішив скласти мандат в зв’язку з станом здоров’я, депутатський корпус цю заяву задовольнив. Таким чином це вже другий депутат, який відмовився від повноважень. Раніше це зробив Юрій Єфіменко. Крім того депутатський корпус вирішив виключити з постійних комісії  депутатів Єфіменка, Остапчука та Кириллова виключили з постійних комісій. Натомість колишній перший заступник голови обласної ради Михайло Кривко увійшов до постійної комісії з питань молодіжної політики та спорту. 

 

11:30

Депутатам Рівненської обласної ради представили нового голову Рівненської ОДА Сергія Рибачка. У своїй промові очільник області зауважив, що намагатиметься працювати новими методами та узгоджувати рішення з громадою. Таким чином голова ОДА хоче уникнути непорозумінь, критики та невдоволення мешканців області.

 

11:20

Екс-голова Рівненської ОДА Василь Берташ прийшов на засідання сесії Рівненської облради. Нагадаємо, до цього Василя Берташа тривалий час не було в Рівному. Він пояснив це тим, що перебував на лікуванні у Києві.

 

11:12

Депутат Рівненської обласної ради Віктор Кривун написав заяву про вихід з фракціі ВО «Свободи» в облраді. Про це він заявив на засіданні президії облради. 

Свою заяву про вихід з фракції Віктор Кривун передав голові фракції ВО «Свобода» в облраді Олексію Бучинському.

А Василь Веляник, Віталій Бойко вийшли з міжфракційного об`єдання  "Європейський вибір". Тим часом депутати обласної ради Григорій  Мініч та Олексій Кособуцький вийшли з групи "Рівненщина". 

Ключові слова: 

Коментарі

А що то за гаврики біля трибуни? Це за стандартами ЄС?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.