У Рівному відкриють "музичне обличчя" Шевченка

5 березня о 13. 30 годині у відділі обслуговування користувачів документами з мистецтва Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки (3-й поверх) відбудеться літературно-музичний вечір «Живий у правді віковій в піснях і слові заповіту» присвячений 200-річчю від дня народження Т. Г.Шевченка.

Вечір підготовлений спільно з кафедрами культурології,  пісенно-хорової практики та постановки голосу, естрадної музики ІМ РДГУ, Рівненським  музичним  училищем.        

Учасники заходу спробують відкрити «музичне обличчя» Т. Шевченка. Вони перегорнуть цікаві сторінки біографії та творчості Т. Г. Шевченка, його ставлення до музичного мистецтва. А також розкажуть про вплив творчості поета на розвиток української музичної культури.

Особливе місце в житті Шевченка посідала музика. Його поезія стала джерелом натхнення для багатьох композиторів, які звертаються до невичерпної скарбниці його літературної спадщини.

На вечорі  звучатимуть вокальні твори на сл. Т. Шевченка, інструментальні твори у виконанні капели бандуристів «Рівненчанка» Рівненського музичного училища (худ. кер. М. Очеретяна), викладачів та студентів кафедри пісенно-хорової практики та постановки голосу, естрадної музики ІМ РДГУ. Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної бібліотеки.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.