УМВС Рівненщини знову в облозі через призначення нового керівника

За кілька хвилин має розпочатись представлення особовому складу УМВС у Рівненській області нового керівника Вячеслава Чайки. Однак цей захід наразі під загрозою зриву.

Активісти вимагають спочатку погодити призначення керівника УМВС на Майдані.

Люди кажуть, що без погодження з Майданом такі призначення можуть свідчити про "чемоданно-кулуарні" домовленості.

В'ячеслав Чайка заблокований активістами в коридорі управління. Особовий склад чекає на початок представлення в актовій залі.

Ключові слова: 

Коментарі

Суто Свободівська риторика. До чого тут Лазарев. Цю людину потрібно було змінювати, але не думаю, що Чайка це саме та людина.

А він тут до чого, його тільки сьогодні призначили

А що в Дубно Чайка вже все зробив? Ще тиждень назад в Дубно робив люстрацію та попід руки водився з колишнім начальником полатковоі міліціі.

Одне те, що в місті не пролилась кров вже свідчить про те що керівник він достойний. А твої знання з джерел БіБіСі просто не заслуговують на увагу.

В мене багато знайомих з Харківа і всі вони як один кажуть: "беспредельщик ху*в", "не повезло вам", "ждите наркотики на каждом углу города" і тд. В мене також багато знайомих серед відомих людей Рівного які теж як один казали що Лазарев прикривав Музичка! Невже важко зрозуміти що він побачив що люди виграють майданом і просто вирішив себе зробити псевдонародним міліціонером...завоювати підтримку народу тим самим щоб до нього менше приглядались в майбутньому адже всі будуть памятати що він же ж вийшов до народу і сказав що він з народом! Те що він був на одній з керівних посад МВС цілої України при Захарченку і Янук то це нічого не значить, це він просто так отримав таку посаду при такій владі? Хай краще будуть такі як Лазарев з банди янушеску аніж помаранчеві? Мда...самі ж кричите що всіх ментів з влади янушеску треба пересадити а тут за нього розпинаєтесь! І на останок ви то самі з ним особисто розмовляли?

Ти мені скажи, особисто ти зіткнувся з Лазарєвим як з наркодилером? Ця людина якось себе дискваліфікувала перед жителями Рівного? перед Майданом Рівного? Почитай статті які вийшли про Лазарєва, коли він почав працювати на посаді в Рівному? Також можна говорити про хороший показник роботи. Лазарєв себе зарекомендував нехай він і залишається. Люстрація передбачає щоб до влади прийшли нові люди, а не люди з помаранчевих часів

А кого вони хочуть бачити начальнком міліції? Спитайте будь кого з тих всіх, що туди прийшло напевно ніхто і не запропонує іншої кандидатури! Чи хочуть назад наркодиллера Лазарева, який покривав Музичка і команду його уголовників, які їздили по всій області і трясли гроші не тільки з чинновників, а і з чесних підприємців! Чи може Лазарев був проти Семенюка, який спонсорував Музичка?!? Я не знайомий з паном Чайкою але дивлячись на його біографію і статті в інтернеті можна сказати, що в нього був хорший показник розкриття злочинів і він підтримував народ ще з часів Помаранчевої революції. Дайте йому випробовувальний термін хай зарекомендує себе!
http://ipress.ua/ljlive/moskal_rozpoviv_hto_takyy_sasha_bilyy_52063.html

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.